درگیری در محدوده پادگان نیروی هواییِ محمودآباد

سیاسی
درگیری در محدوده پادگان نیروی هواییِ محمودآباد

فارس: هجوم غیرقانونی و خودسرانه عده‌ای به اراضی پادگان نجات خدمه نیروی هوایی ارتش در محدوده قصر دریاسر منطقه محمودآباد استان مازنداران، منجر به درگیری با کارکنان و عوامل تامین حفاظت فیزیکی این پادگان شد.

در این درگیری دو نفر کشته و چند نفر زخمی شدند.
این حمله در زمانی صورت گرفته که سربازان قصد داشتند محدوده باند فرودگاهی را فنس کشی کنند، اما معارضان سنگ، چوب و زنجیر به سمت انها پرتاب کردند که در این میان تعدادی از سربازان و پرسنل نیروی هوایی ارتش مجروح شدند.
به گفته شاهدان، معارضان حتی به محدوده باند این فرودگاه حمله کردند و سربازان برای دفاع از خود اقدام به تیراندازی کردند و بر اثر آن دو نفر از مهاجمان کشته و تعداد دیگری هم زخمی شدند.
در این درگیری که تعدادی از اجیر شدگان و اراذل و اوباش نیز قصد سوء استفاده از موقعیت و تعرض دوباره به حریم پادگانی داشتند، با کمک عوامل نیروی انتظامی عده ای از آن ها دستگیر واجازه تعدی مجدد داده نشد.
بر اساس قانون باند پایگاه نجات خدمه نیروی هوایی ارتش دارای حریم ۴۰ متری است، اما در چند متری باند ساخت و ساز غیر مجاز انجام شده است و عملا این باند پرواز را بلا استفاده کرده است.

بازدید اپلیکیشن 186 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

لاریجانی: ترامپ زیر میز زد! لاریجانی: ترامپ زیر میز زد!
سیاسی
رئیس مجلس با اشاره به تفاهمنامه‌های آمریکا برای مذاکره با ایران، گفت: اوباما تقاضای مذاکره با هدف حل مشکلات را داشت و بر دو موضوع غنی سازی هسته‌ای ایران و برداشتن تحریم‌ها در این مذاکرات تاکید شد، اما ترامپ آمد و زیر میز زد. به گزارش خانه ملت، وی تاکید…...
روز حسابرسی فرمان مهاجرتی ترامپ روز حسابرسی فرمان مهاجرتی ترامپ
کاربران ویژه - سیاسی
روزنامه هفت صبح | دولت ایالات متحده ورود مسلمانان را سخت‌تر از هر زمانی کرده است‌ ایرانی‌ها چه سهمی در این میان دارند؟ چهار ماه دیگر می‌شود سه سال که ترامپ دروازه‌های آمریکا را به روی مسلمانان و به ویژه ایرانیان بسته است. سه‌شنبه گذشته، کنگره آمریکا سرانجام جلسه‌ای برای…...
داداش رییس‌جمهور به زندان اوین رفت داداش رییس‌جمهور به زندان اوین رفت
سیاسی
وکیل مدافع حسین فریدون از انجام تشریفات قانونی انتقال موکلش به زندان اوین خبر داد. حسین سرتیپی در گفت و گو با ایسنا در این باره اظهار کرد: متعاقب تماس تلفنی دفتر دادستان محترم، امروز صبح آقای فریدون به همراه اینجانب در دادسرای مجری حکم حاضر شدیم و بعد از…...

نظرات کاربران

پاسخ دهید