دانلود اپلیکیشن هفت صبح

درگیری افسر پلیس با سالمندان در صف واکسن ؛ چرا؟

اجتماعی
video
درگیری افسر پلیس با سالمندان در صف واکسن ؛ چرا؟

این ویدئو لحظاتی را نشان می دهد که افسر پلیس با سالمندانی که در صف واکسن کرونا هستند برخورد نامناسبی دارد و آنها را از روی پله ها به سمت پایین هل می دهد.
امروز ویدئوی وایرال شبکه های اجتماعی است. زمان و مکان این اتفاق هنوز معلوم نیست و پلیس هم واکنشی به این ویدئو نشان نداده است.
کاربران شبکه‌های اجتماعی می‌گویند این واقعه در شرق تهران، محله مجیدیه‌ شمالی و در مجموعه‌ ورزشی میراسماعیلی روی داده است.
کمبود واکسن برای تزریق دز دوم این هفته‌ها باعث ایجاد صف های طولانی سالمندان در مراکز تزریق واکسن شده است و طبق معمول وزیر بهداشت و سخنگوی این وزراتخانه این اتفاقات برایشان مهم نیست و در ساختمان وزارت بهداشت در شهرک غرب تهران همه چیز طبق برنامه پیش می‌رود.

بازدید اپلیکیشن 177 , بازدید سایت 1

نظرات کاربران

  1. اینی که شما اسمشو گذاشتید واکسیناسیون، یه چیز کاملا پوششی و تزئینیه واسه اینکه حرفی برای گفتن داشته باشید و به مردم دنیا بگید که آره! ما هم تو کشورمون شروع کردیم به واکسینه کردن مردممون! از بقیه عقب نموندیم!

    1. کاملا درسته، اقای نمکی قسم سقراط نخورده، جان مردم را دست مایه ساست کرده، خدا لعنت کنه کسی را که همه را بی اعصاب کرده، ما ۷ روز کاری هست که صبح ساعت ۶ با یک بچه و سه‌نفره مسن می ریم مراکز مختلف واکسیناسیون شرق تهران ولی دست از پا دراز تر بر می گردیم خانه! آخه در این داستان اثری از وجدان می بینید؟ عذر می خوام، شرمنده ام و ببخشید که اینو می گم، در کشورهای بی عرضه و عقب مانده غربی واکسیناسیون حیوانات بهتر عمل می کنن، انسان که جای خود دارد

پاسخ دهید