درهای بهشت‌ زهرا پنج‌شنبه بسته می‌شود؟

اجتماعی
درهای بهشت‌ زهرا پنج‌شنبه بسته می‌شود؟

مدیر عامل سازمان بهشت زهرا از احتمال بسته شدن در‌های بهشت‌زهرا و برخورد قضایی با متخلفان در پنجشنبه آخر سال خبر داد.

صداوسیما: مدیر عامل سازمان بهشت زهرا از احتمال بسته شدن در‌های بهشت‌زهرا و برخورد قضایی با متخلفان در پنجشنبه آخر سال خبر داد.

سعید خال با اشاره به رسم قدیم ایرانیان در پنجشنبه آخر سال اظهار کرد: امسال شرایط قدری متفاوت و وضعیت بسیار شکننده است.

وی با اشاره به درخواست از مردم پایتخت برای به تعویق انداختن زیارت اهل قبور گفت: مردم هم همت کرده اند که جای قدردانی دارد.

خال بر لزوم رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی را مورد تاکید قرار داد و افزود: بر اساس دستورالعمل‌های وزارت بهداشت و ستاد ملی کرونا نباید تجمعی صورت گیرد و شرایط تهران سخت و شکننده است که اگر رعایت نکنیم به وضعیت سخت آبان ماه باز می‌گردیم.

وی در مصاحبه با رادیو گفتگو، اظهار کرد: روز‌های پنجشنبه و جمعه استقرار رادیو تهران را در بهشت زهرا (س) داریم و برنامه‌ای به صورت زنده پخش می‌شود.

خال با اشاره به هماهنگی سازمان بهشت زهرا (س) با پلیس راهور و سایر نیرو‌های پلیس گفت: بر اساس جمع بندی ها، پلیس هم معتقد بود شهروندان برای پنجشنبه و جمعه این هفته به بهشت زهرا (س) نیایند و زیارت اهل قبور را به روز‌های سال ۱۴۰۰ موکول کنند.

وی ادامه داد: ضمن هماهنگی با مجتمع قضایی آفتاب، تا امروز اطمینان داده شده است که حتی اگر لازم باشد، حکمی قضایی برای ممانعت از ورود مردم به بهشت زهرا (س) صادر می‌کنند.

وی ادامه داد: ما آمادگی ممانعت از ورود مردم را داریم و مجتمع قضایی نیز با ما همکاری می‌کند.

خال اضافه کرد: جا دارد در آخرین روز‌های سال ۹۹ از مردم شریف ایران قدردانی کنم.

وی افزود: خانواده معظم شهدا با ما در طول سال همکاری ویژه کردند و والدین شهدای عزیز که بیشترین رعایت شیوه نامه‌ها را در قطعات مطهر شهدا داشتند.

خال ادامه داد: تمام پرچم‌های شهدا در آخر سال تعویض می‌شود و عطر افشانی و غبار روبی به نیابت از دیگران صورت می‌گیرد.

وی از برپایی آئین سال تحویل و گل کاری فضای بهشت زهرا (س) خبر داد و افزود: امیدواریم امسال هم یاری شود تا سال ۱۴۰۰ را بخوبی آغاز نماییم.

بازدید اپلیکیشن 16 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

انفجار دادخواست مهریه در بهار ۱۳۹۹ انفجار دادخواست مهریه در بهار ۱۳۹۹
اقتصادی
اخبار رسمی در بهار ۱۳۹۹ حکایت از رشد ۴۰درصدی درخواست مهریه همزمان با افزایش قیمت شدید طلا و سکه داشت که در نهایت، محاکم هم طبق قانون، وصول مهریه و در صورت نداشتن اموال، توقیف بدهکار را در دستور کار قرار دادند. این چنین شد که در تیرماه رئیس ستاد…...
ماجرای برچیده شدن شبانه المان پیانو در تبریز چه بود؟ ماجرای برچیده شدن شبانه المان پیانو در تبریز چه بود؟
اجتماعی
در حالی که نصب المان پیانو در فلکه دانشگاه تبریز مورد استقبال مردم و به خصوص اهالی فرهنگ شهر قرار گرفت اما این المان، شبانه و به دلایل نامعلومی با استفاده از جرثقیل برچیده شد. ایسنا می‌نویسد: خبری در فضای مجازی با عنوان برچیده شدن این المان هنری در شهر…...
مادر ۱۸ساله در اولین زایمان خود صاحب ۴قلو شد مادر ۱۸ساله در اولین زایمان خود صاحب ۴قلو شد
اجتماعی
مهر:رئیس مرکز آموزشی درمانی بیمارستان شهیدصیاد شیرازی گرگان گفت: مادر ۱۸ ساله گلستانی در نخستین زامیان صاحب فرزندان چهار قلو شد. رئیس مرکز آموزشی درمانی بیمارستان شهیدصیاد شیرازی گرگان صبح دوشنبه در این خصوص گفت: در حال حاضر نوزادان در بخش مراقبت های ویژه تحت مراقبت قرار دارند. علی رضا…...

پاسخ دهید