درخواست اعمال فوری محدودیت‌های کرونا در تهران

اجتماعی
درخواست اعمال فوری محدودیت‌های کرونا در تهران

فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلان شهر تهران، خواستار تعطیلی یک هفته‌ای برخی مشاغل تهران با هدف مهار کرونا در پایتخت شد.

به گزرش ایسنا ، دکتر علیرضا زالی طی نامه‌ای به دکتر انوشیروان محسنی بندپی استاندار تهران خواستار اخذ تصمیمات قاطع مبنی بر اعمال محدودیت و تعطیلی یک هفته‌ای در سطح استان تهران برای قطع زنجیره انتقال بیماری کرونا شد.

تعطیلی و یا اعمال محدودیت در دانشگاه‌ها، مدارس، مدارس شبانه روزی، حوزه های علمیه، عدم برگزاری نمازجمعه، آموزشگاه‌های فنی و حرفه ای، زبانسراها و سایر آموزشگاه‌ها و کتابخانه‌ها، مساجد و مصلی‌ها، سینما، تئاتر و مراکر مشابه و موزه و باغ موزه‌ها از جمله این اماکن است.

زالی در ادامه اخذ تصمیماتی مبنی بر تعطیلی آرایشگاه‌های زنانه و سالن‌های زیبایی، عدم برگزاری هر گونه مراسم اجتماعی، فرهنگی، مذهبی و همایش‌ها، تعطیلی باشگاه‌های ورزشی و خصوصا ورزش‌های پربرخورد از جمله کشتی، کاراته، جودو و موارد مشابه را مورد تاکید قرار داد.

کافه، قهوه‌خانه و چایخانه‌ها، باغ وحش و شهربازی‌ها، مراکز تفریحی آبی، استخرهای سرپوشیده و باشگاه‌های بدنسازی از دیگر مواردی بود که فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلان شهر تهران، خواستار تعطیلی یک هفته‌ای آن شد.

بنابر اعلام روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، برای چیره شدن بر این بیماری نوپدید و حل این چالش ملی، دکتر زالی تاکید کرد: بدیهی است با تحلیل شرایط موجود و وضعیت این بیماری در سطح استان، استمرار اعمال محدودیت و تعطیلی مراکز متعاقبا اعلام خواهد شد.

بازدید اپلیکیشن 52 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

تلاش برای رسیدن به قربانیان حادثه خیابان ابوذر تلاش برای رسیدن به قربانیان حادثه خیابان ابوذر
اجتماعی
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از تغییر روند عملیات در حادثه ریزش یک ساختمان در خیابان ابوذر تهران خبر داد. سید جلال ملکی در گفت و گو با ایسنا در این باره گفتد: عملیات آتش نشانان در محل حادثه آوار خیابان فلاح که حوالی هفت صبح…...
زنان «رسما» آتش‌نشان می‌شوند زنان «رسما» آتش‌نشان می‌شوند
کاربران ویژه - اجتماعی
روزنامه هفت صبح | «به زودی یعنی تا قبل از تمام شدن پاییز امسال، سازمان آتش نشانی به صورت رسمی کار جذب زنان آتش‌نشان را تمام می‌کند»؛ این خبر را مهدی داوری، مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی تهران در مصاحبه با رادیو اعلام کرد. وی گفت:«زنان در زمینه حوادث متعددی می‌توانند به…...
آیا خبر درگذشت محمدرضا شجریان با تاخیر اعلام شد؟ آیا خبر درگذشت محمدرضا شجریان با تاخیر اعلام شد؟
اجتماعی
اعضای تیم پزشکی محمدرضا شجریان در بیمارستان جم تهران، شایعات مطرح شده درباره تأخیر در انتشار خبر درگذشت این هنرمند را تکذیب کردند. دکتر حیدری، متخصص قلب و رئیس بیمارستان جم درباره طرح برخی شایعات مبنی‌بر تأخیر در مخابره خبر درگذشت این هنرمند گفت: «واقعیت این است که کلیه خبرهای…...

پاسخ دهید