دانلود اپلیکیشن هفت صبح

خلاصه بازی منچستریونایتد-آرسنال؛ کامبک با رکوردشکنی رونالدو

ورزشی
video
خلاصه بازی منچستریونایتد-آرسنال؛ کامبک با رکوردشکنی رونالدو

منچستریونایتد در یک بازی خانگی موفق شد آرسنال را با نتیجه ۳-۲ شکست بدهد. از تاثیر گذارترین چهره های این مسابقه جذاب می توان به فرد اشاره کرد که روی ۳ گل (۱ گل آرسنال و ۲ گل منچستریونایتد) نقش پر رنگی ایفا کرد. همچنین کریستیانو رونالدو با ۲ گلی که زد، کمک زیادی به پیروزی تیمش کرد. در حالی که گل اول آرسنال در حالی که داوید دخیا روی زمین افتاده بود و به شکلی بحث بر انگیز به ثمر رسید، در همان نیمه اول توپچی ها اعتقاد داشتند داور خطای هری مگوایر روی تاکه هیرو تومیاسو را اعلام نکرده است تا در کل شاهد حواشی زیادی در ۴۵ دقیقه ابتدایی بوده باشیم.

در نیمه دوم اگرچه یونایتد توانست از حریف خود جلو بیافتد ولی شادی آن ها فقط ۲ دقیقه دوام آورد و مارتین اودگارد خیلی زود بازی را به تساوی کشاند. در نهایت CR7 بار دیگر در مسابقه ای بزرگ خودش را نشان داد تا شیاطین سرخ به برد مهمی دست پیدا کنند و در شرایطی مناسب سراغ همکاری با رالف رانگنیک بروند. رونالدو امشب گل های شماره ۸۰۰ و ۸۰۱ خود را به ثمر رساند.

در دیگر بازی امشب، تاتنهام با ۲ گل بر برنتفورد غلبه کرد. سامان قدوس ملی پوش کشورمان در این بازی به میدان نرفت.

در سری آ ایتالیا هم دو بازی پرگل و دیدنی برگزار شد. تورینو مقابل مهمانش امپولی به تساوی ۲-۲ رسید و بازی لاتزیو و اودینزه هم یا تساوی پرگل ۴-۴ به پایان رسید. اودینزه گل چهارم خود را در دقیقه ۹۹ بازی به ثمر رساند.

بازدید اپلیکیشن 41 , بازدید سایت 1

پاسخ دهید