خط و نشان پلیس تهران برای عرضه‌کنندگان لباس پاره

اجتماعی
خط و نشان پلیس تهران برای عرضه‌کنندگان لباس پاره

سردار رحیمی درباره اقدامات پلیس برای برخورد با فروشندگان و عرضه کنندگان لباس‌های نامتعارف توضیحاتی داد.

سردار حسین رحیمی، فرمانده انتظامی تهران بزرگ درباره اقدامات پلیس برای برخورد با فروشندگان و عرضه کنندگان لباس‌های نامتعارف در بازار، گفت: اقداماتی که نیروی انتظامی انجام می‌دهد، موضوعی همه جانبه است.

سردار رحیمی افزود: همانطور که با فروشندگان موادمخدر، معتادان متجاهر، مفسدان اقتصادی، سارقان و جرایم جنایی برخورد می‌کنیم؛ با عرضه کنندگان و تولیدکنندگان لباس‌های نامتعارف در سطح پایتخت نیز در حال برخورد هستیم.

او گفت: با توجه به آنچه که درخصوص انجام ماموریت و وظیفه در چارچوب امنیت اخلاقی بر دوش ما گذاشته شده است، در حال ایفای وظیفه هستیم و در این راه نیز اقدامات قابل توجهی اجرا شده است.

سردار رحیمی تصریح کرد: برنامه پلیس در بخش برخورد با تهیه کنندگان و فروشندگان لباس‌های نامتعارف جزء اولویت‌ها است و حتما این اتفاق خواهد افتاد و کسانی هم که به بد حجابی تجاهر می‌کنند نیز مورد هدف پلیس هستند.

رئیس پلیس پایتخت اظهار کرد: تمام دوزندگان، واحدهای صنفی، خیاطی‌‎ها و تولیدی‌ها در رادار پلیس قرار دارند و به نوبت برای برخورد با متخلفان حوزه تولید پوشاک به خصوص تولید کنندگان لباس‌های نا متعارف خواهیم رفت.

بازدید اپلیکیشن 58 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

در جستجوی قاتل ‌استوار یکم میلاد خسروی در جستجوی قاتل ‌استوار یکم میلاد خسروی
کاربران ویژه - اجتماعی
روزنامه هفت صبح، سارا غضنفری | «بیست‌وهفت‌ساله بود. افسر پلیس. ساعت ده امشب، شهرک غرب، در تعقیب سارقان، مقابل چشمان ما گلوله به سرش خورد. در خونش غلتید. روی سنگفرش پیاده‌رو افتاد و جان سپرد. همه گریه کردند. خداوند به پدر و مادرش صبر بدهد.» این چندخط را رضا رشیدپور،…...
کشف ‌پنج میلیون‌ ماسک احتکار شده کشف ‌پنج میلیون‌ ماسک احتکار شده
کاربران ویژه - اجتماعی
روزنامه هفت صبح | اعلام تست کرونا مردی که در مترو شوش به زمین افتاده بود و گفت‌وگو با سه متهم بازار ارز غیرمجاز . رئیس پلیس پایتخت از کشف بیش از پنج میلیون و ۵۰۰ هزار ماسک احتکار شده یا غیربهداشتی در تهران خبر داد. سردار حسین رحیمی، در…...
اجرای طرح جدید برخورد با موتورسیکلت‌های متخلف اجرای طرح جدید برخورد با موتورسیکلت‌های متخلف
اجتماعی
رییس پلیس پایتخت از اجرای طرح ویژه پلیس برای برخورد با تخلفات موتورسیکلت سواران خبر داد. به گزارش ایسنا، سردار حسین رحیمی در حاشیه اجرای طرح برخورد با آدم ربایان که پیش از ظهر امروز در مقر پلیس آگاهی پایتخت برگزار شد، با حضور در جمع خبرنگاران درباره طرح پلیس…...

نظرات کاربران

پاسخ دهید