خطر از پنجره نقل و انتقالات پرسپولیس دور شد

ورزشی
خطر از پنجره نقل و انتقالات پرسپولیس دور شد

سایت باشگاه پرسپولیس نوشت: فیفا حل مشکل اینیگو را تایید کرد.
تیم مدیریت پرسپولیس موفق شد یکی از پرونده‌های خطرناک پیرامون این باشگاه در فیفا را زودتر از آن‌که به حکم نهایی برسد، مختومه کند.

وقتی حکم نهایی با اخطار جرائم بعدی به خاطر پرونده شکایت اینیگو والنسیا دستیار گابریل کالدرون، مربی پیشین پرسپولیس به ایمیل باشگاه رسید، جعفر سمیعی، مجید صدری و ابراهیم شکوری به فکر یافتن راه‌حل افتادند تا به سرعت این بدهی پرداخت شود. این اتفاق، بخش اول ماجرا بود.

خطر از پنجره نقل و انتقالات پرسپولیس دور شد

در شرایط تحریم ظالمانه علیه ایران، جابجایی پول از کشورمان به حساب‌های خارجی بسیار سخت است ولی باشگاه توانست با سرعت قابل توجهی، کار تسویه حساب با اینیگو را پیش ببرد.

در مرحله بعد، نیاز بود تا تاییدیه پرداخت پول و رسید نشستن در حساب مربی مورد اشاره، توسط وکیل این مربی به فیفا ارسال شود که‌ این پروسه چیزی حدود ۱۰ روز طول کشید.

در نهایت تیم مدیریتی پرسپولیس موفق شد قبل از آن که پرونده به شکل حقوقی درآمده و دردسرهای جدیدی از جمله جریمه‌های مالی بیشتر یا ریسک بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی را برای باشگاه به همراه داشته باشد، از مانع بزرگی که پیش‌روی خود داشت عبور کرده و پول اینیگو را به حسابش واریز کند.

عصر دیروز و ساعاتی پس از تثبیت برد مهم مقابل تراکتور در تبریز، تاییدیه واریز پول از سوی فیفا به باشگاه ایمیل شد تا یک پرونده خطرناک دیگر در شرایط بحران اقتصادی پرسپولیس، توسط جعفر سمیعی و همکارانش مختومه شود.

بازدید اپلیکیشن 4 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

خلاصه بازی پرگل آرسنال-لیدز؛ غوغای اوبامیانگ خلاصه بازی پرگل آرسنال-لیدز؛ غوغای اوبامیانگ
ورزشی
هفته بیست‌وچهارم لیگ برتر انگلیس برای آرسنال با برتری شیرین ۴ بر ۲ مقابل لیدزیونایتد همراه شد. آرسنال که مدتی بود دوباره نتایج خوبی نمی‌گرفت در این بازی شروعی فوق‌العاده داشت. ۴ گل توسط اوبامیانگ در دقایق ۳۱، ۴۱ (پنالتی) و ۴۷ و بیرین در دقیقه ۴۵ به ثمر رساندند.…...
مرور شش قهرمانی بایرن مونیخ در کمتر از ۹ماه مرور شش قهرمانی بایرن مونیخ در کمتر از ۹ماه
ورزشی
بایرن مونیخ با پیروزی یک بر صفر برابر تیگرس مکزیک، فاتح جام قهرمانی باشگاه های جهان شد و به این ترتیب ششمین جام قهرمانی خود را به دست آورد. با قهرمانی در جام قهرمانی باشگاه‌های جهان، بایرن مونیخ ظرف کمتر از ۹ماه گذشته در بوندسلیگا، جام حذفی و سوپرکاپ آلمان،…...
باشگاه استقلال: هواداران نگران پنجره بسته نباشند باشگاه استقلال: هواداران نگران پنجره بسته نباشند
ورزشی
باشگاه استقلال ۱۴۰ هزار یورو به مدافع بلغاری خود بدهکار است. بازیکنی که سر جمع یک ماه هم در ایران حضور نداشت اما با شکایت او پنجره نقل و انتقالاتی این باشگاه از سوی فیفا بسته شده است. کاظم قیم، مدیر بین‌الملل باشگاه استقلال در گفت‌وگو با رسانه رسمی این…...

پاسخ دهید