خبر مهم درباره رزمایش نیروی زمینی ارتش

سیاسی
خبر مهم درباره رزمایش نیروی زمینی ارتش

ایرنا نوشت: فرمانده نیروی زمینی ارتش از برگزاری رزمایش این نیرو در مناطق جنوب شرق کشور در آینده‌ای نزدیک خبر داد و گفت: این رزمایش با پشتیبانی نیروهای دیگر و با بهره گیری از تمام تجهیزات نظامی برگزار می‌شود.

امیر سرتیپ «کیومرث حیدری،گفت: رزمایش نیروی زمینی برابر لبیک به فرمایشات رهبر معظم انقلاب که فرمودند «تهدید دشمن را جدی بگیرید و به جد عمل کنید» و همچنین به منظور کسب آمادگی رزمی و حفظ و ارتقای توان دفاعی یگان‌های عمل کننده این نیرو با اجرای رزم ناهمتراز بر مبنای دکترین عملیاتی و راه‌کنشی(به کارگیری نیروها در میدان نبرد) در مناطق جنوب شرق کشور و بخش‌های مختلف دیگری از مرزهای ایران اسلامی طراحی و برگزار می‌شود.

فرمانده نیروی زمینی ارتش نخستین رزمایش مشترک پهپادی ارتش را موفقیت آمیز خواند و با بیان اینکه در این رزمایش به اهداف پیش بینی شده رسیدیم، گفت: در این رزمایش جدیدترین دستاوردهای نیروهای مسلح در حوزه رزم هوایی ارائه شد که نمایشی از اقتدار کشورمان از تهدید تحریم چهار دهه ایران است.

فرمانده نیروی زمینی ارتش با تاکید بر این که امروز یگان‌های پهپادی ارتش به یگان رزمی و شناسایی تبدیل شده‌اند، خاطرنشان کرد: استفاده از پهپادهای متنوع در رزمایش مشترک پهپادی ارتش نشان داد که امروز یکی از نقاط قوت ما در برابر تهدید دشمنان یگان پهپادی است و امروز این یگان به عنوان یکی از یگان‌های رزمی و شناسایی در تمامی رزمایش‌ها می‌تواند حضوری موثر داشته باشد.

وی با اشاره به قابلیت‌های این یگان در ارائه ‌آنلاین اطلاعات به ستاد فرماندهی و کنترل افزود: از مهمترین ویژگی‌های این یگان در حوزه شناسایی و انتقال اطلاعات دقیق از منابع و تجهیزات دشمن به ستاد فرماندهی و کنترل است که به صورت آنلاین این اطلاعات را در اختیار یگان قرار میدهد و ستاد فرماندهی می‌تواند براساس این اطلاعات با شناسایی منطقه عملیات رزمی را طراحی کند.

امیرحیدری ادامه داد: رزمایش مشترک پهپادی که توسط ارتش جمهوری اسلامی ایران انجام شد پیامی به دشمنان نظام داشت که بدانند اگر دست از پا خطا کنند و اگر مرتکب هر گونه اشتباهی شوند، بدانند که این اشتباه جبران ناپذیر خواهد بود. شاید آنها آغاز کننده باشند اما تمام کننده نخواهند بود.

فرمانده نیروی زمینی ارتش اضافه کرد: علاوه بر این ما با اجرای این رزمایش بخشی از قدرت دفاعی ایران را به رخ دشمنان کشیدیم و نشان دادیم دست ما روی ماشه است و هرکدام از دشمنان نظام بخواهند دست از پا خطا کنند، آنها را قلع و قمع می‌کنیم.

وی با تاکید بر اینکه امنیت مرزهای کشور خط قرمز ماست، گفت: نیروی زمینی با تمام توان در مرزهای شرقی، جنوب شرقی، غرب و جنوب غرب و شمال غرب مستقر است و با قدرت از کیان مقدس جمهوری اسلامی دفاع می‌کند.

بازدید اپلیکیشن 14 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

شاهکار موشکی سپاه در رزمایش امروز شاهکار موشکی سپاه در رزمایش امروز
سیاسی
تسنیم: مرحله نهایی رزمایش پیامبر اعظم (ص) ۱۵ سپاه پاسداران انقلاب اسلامی صبح روز شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۹ با اجرای موفق عملیات راهبردی موشک‌های بالستیک دوربرد ضد ناو‌های متخاصم دشمن و انهدام اهداف از فاصله ۱۸۰۰ کیلومتری به انجام رسید....
رهبری: ورود واکسن آمریکایی و انگلیسی ممنوع است رهبری: ورود واکسن آمریکایی و انگلیسی ممنوع است
سیاسی
حضرت آیت الله خامنه ای، رهبر معظم انقلاب در سخنرانی که به صورت زنده از صداوسیما در حال پخش است با مردم سخن گفتند. اهم بیانات معظم له را بخوانید؛ *** گرامی میدارم یاد شهدای جانباخته در تشییع کرمان و هم چنین در حادثه بسیار تلخ و ناگوار هواپیما در…...
متن طرح اقدام متقابل ایران پس از ترور سردار سلیمانی متن طرح اقدام متقابل ایران پس از ترور سردار سلیمانی
سیاسی
هفته گذشته و در آستانه سالگرد شهادت شهید قاسم سلیمانی طرح اقدام متقابل ایران در برابر ترور شهید قاسم سلیمانی در صحن علنی روز چهارشنبه ۱۰ دی ماه اعلام وصول شد که متن آن به شرح زیر است: مقدمه: اقدام خصمانه آمریکا در ترور شهید سلیمانی و پذیرش رسمی مسئولیت…...

پاسخ دهید