خبر خوش برای پرسپولیسی‌ها

ورزشی
خبر خوش برای پرسپولیسی‌ها

باشگاه پرسپولیس امروز بخش دیگری از مطالبات اعضای تیم را به حساب آنها واریز کرد تا بازیکنان و مربیان تیم با روحیه بهتری به مصاف شارجه بروند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، تیم فوتبال پرسپولیس امشب آخرین تمرین خود پیش از بازی با شارجه امارات را در مجموعه دانشگاه دوحه برگزار می کند.

*مربیان این تیم قرار است پیش از شروع تمرین امشب به ورزشگاه جاسم بن حمد(السد) دوحه رفته و کیفیت زمین این ورزشگاه را مورد ارزیابی قرار بدهند و به همین دلیل هیچ یک از بازیکنان راهی این ورزشگاه نمی شود.

*اعضای تیم پرسپولیس همچنین امروز برای سومین بار در دوحه تست کرونا می دهند و این تست هم ساعتی دیگر از بازیکنان گرفته می شود.

*باشگاه پرسپولیس امروز بخش دیگری از اصل قرارداد بازیکنان و اعضای کادرفنی را به حساب شان واریز کرد تا میزان دریافتی آنها به حدود ۹۰ درصد برسد. البته تاکنون این مبلغ به حساب بازیکنان ننشسته اما به زودی این اتفاق رخ می دهد.

*مهدی رسول پناه پس از دریافت ویزای قطر و تهیه بلیت راهی دوحه می شود تا در دیدار حساس با شارجه کنار کادرفنی و بازیکنانش باشد.

*همچنین از باشگاه پرسپولیس خبر می رسد تا یکشنبه هفته آینده بخش دیگری از طلب برانکو ایوانکوویچ که حدود ۱۵۰ هزار یورو است به حساب وی واریز می شود.

بازدید اپلیکیشن 27 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

در انتظار وقوع معجزه ‌یحیی ‌و‌ عیسی در انتظار وقوع معجزه ‌یحیی ‌و‌ عیسی
کاربران ویژه - ورزشی
روزنامه هفت صبح | یک: گل اول پرسپولیس به پاختاکور نشانه تاکتیک و هدایت درست تیمی در پرسپولیس بود. در ابتدای نیمه دوم‌. حریف ۹ بازیکن خود را با دقت مقابل پرسپولیس و در زمین خود آرایش داده است. حواسشان به بشار رسن در راست و احسان پهلوان در چپ…...
یک ماه پس از تمدید؛ چشمی در تمرین ام‌صلال! یک ماه پس از تمدید؛ چشمی در تمرین ام‌صلال!
ورزشی
سه روز قبل از دیدار استقلال در هفته پنجم لیگ قهرمانان آسیا مقابل الشرطه عراق و در حالی که آبی‌های فوتبال ایران برای انجام این رقابت‌ها در قطر حضور داشتند، توئیتر الکاس که یکی از رسانه‌های این کشور محسوب می‌شود، خبر داد که روزبه چشمی با ام صلال قرارداد بسته…...
علی کریمی به اف سی قطر پیوست علی کریمی به اف سی قطر پیوست
ورزشی
هافبک فصل قبل استقلال با عقد قراردادی به تیم اف سی قطر پیوست. به گزارش ایسنا، علی کریمی که حاضر به تمدید قراردادش با استقلال نشد با تیم قطری به توافق نهایی رسید. روزنامه استاد الدوحه قطر مدعی شد که علی کریمی با تیم اف سی قطر به توافق رسیده…...

پاسخ دهید