خبر خوش آقای نماینده درباره افزایش حقوق کارمندان

اقتصادی
خبر خوش آقای نماینده درباره افزایش حقوق کارمندان

تسنیم نوشت:رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس از توافق دولت و مجلس درباره افزایش حقوق کارمندان در هفته جاری خبر داد.

حمیدرضا حاجی بابایی عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس گفت: چند روز گذشته جلسه ای با محمد باقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه اجرای مصوبه مجلس برای افزایش حقوق ها داشتیم.

وی با بیان اینکه در این جلسه توافق شد تا جلساتی را در هفته جاری برای حل این مشکل برگزار کنیم، ادامه داد: قرار است با هماهنگی سازمان امور استخدامی اصلاحیه ای درباره نحوه اجرای قانون مجلس در افزایش حقوق کارمندان انجام شود.

رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس درباره اینکه قرار است برای اصلاح روند اجرای قانون در مجلس طرح یا استفساریه ای تدوین شود یا خیر؟ عنوان داشت: استفساریه یا طرح نیاز نیست تنها باید با دولت توافق کنیم تا روند اجرا اصلاح شود.

نماینده مردم همدان در مجلس اضافه کرد: طبق توافقی که با نوبخت داشتیم قرار بر این شد تا جلسه ای را نیز با رئیس سازمان امور استخدامی داشته باشیم تا نقطه نظرات آنها را درباره اصلاح روند اجرای قانون دریافت کنیم.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس تصریح کرد: قطعاً در هفته جاری با دولت برای اصلاح روند اجرای قانون به توافقاتی دست خواهیم یافت تا مشکل حقوق ها نیز حل و فصل شود.

بازدید اپلیکیشن 230 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

دکه‌داران هم ورشکست شدند دکه‌داران هم ورشکست شدند
اقتصادی
خبرگزاری ایلنا: رئیس اتحادیه دکه‌داران اظهار داشت: دکه‌های تهران چند رسته شغلی دارد که بیشترین مجوز برای گل و گیاه و تنقلات است؛ در این میان ۷۰ درصد به گل و گیاه مربوط می‌شود و کاهش فروش این رسته شغلی به بیش از ۵۰ درصد می‌رسد. اما دکه‌های تنقلات هم…...
تکذیب روز؛ بازار با کمبود کره مواجه نیست تکذیب روز؛ بازار با کمبود کره مواجه نیست
اقتصادی
امروز در برخی شبکه‌های اجتماعی به نقل از رئیس اتحادیه سوپر مارکت‌ها خبری مبنی بر سهمیه‌بندی کره منتشر شد.  به ادعای آنها، علت سهمیه‌بندی کره توزیع این کالا با قیمتهای قبلی است، لذا فروشگاه ها با توجه به افزایش قیمت، کره موجود در انبارها با قیمت‌های قبلی را به صورت…...
قیمت بهترین لپ‌تاپ‌ها برای دورکاری و گیمینگ قیمت بهترین لپ‌تاپ‌ها برای دورکاری و گیمینگ
کاربران ویژه - اقتصادی
روزنامه هفت صبح، گروه بازار | کرونا باعث شده خیلی از کارمندان دورکار شوند و به‌ خرید یک لپ‌تاپ فکر کنند. در حال حاضر ارزان‌ترین مدل‌ها حدود هفت‌ میلیون تومان قیمت دارند و خرید آنها به کوتاه‌ شدن عمرتان و سفیدی موهای سرتان کمک می‌کند. اگر بخواهید سراغ یک لپ‌تاپ…...

نظرات کاربران

پاسخ دهید