خبر فوری : سردار سعید محمد با انتشار ویدئویی برای حضور در انتخابات ریاست‌جمهوری ۱۴۰۰ اعلام کاندیداتوری کرد

خانواده زن فیلیپینی او را در قفس زندانی کردند

جهان
خانواده زن فیلیپینی او را در قفس زندانی کردند

رکنا نوشت: پلیس فیلیپین با انتشار تصویر یک زن که به خاطر بیماری روحی و روانی در قفس زندانی بود درخواست کمک برای تامین هزینه های درمانی وی کردند.

زن جوانی در فیلیپین که به خاطر توهم و بیماری های وحشتناک روحی و روانی از سمت خانواده اش در قفس زندانی شده و تحت شکنجه است با کمک پلیس از قفس نجات و به بیمارستان منتقل شد.

خانواده این زن به ماموران پلیس گفتند که به خاطر نداشتن هزینه درمانی مجبور شدند دخترشان را در قفس زندانی کنند. رفتار های وحشیانه و خشن وی باعث شده بود تا حتی غذا و لباس هایش را از میان نرده های قفس به او بدهند و پس از مدتی متوجه شدند که دخترشان لباس ها را نیز می خورد به همین خاطر با پوشاندن گونی به تنش او را حبس کردند.

هنوز مشخص نیست که چرا این دختر به این بیماری مبتلا شده اما روستاییان مدعی هستند که جن و شیاطین موجب دیوانگی وی شدند.

گفتنی است که در حال حاضر وی در بیمارستان روحی و روانی تحت درمان و مراقبت است و پلیس و مددکاران تلاش خود را برای نجات او آغاز کردند.

بازدید اپلیکیشن 41 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

ببینید | مسکو بعد از برف آخرالزمانی ببینید | مسکو بعد از برف آخرالزمانی
جهان
زمستانی که حداقل در سال‌های اخیر بی‌سابقه است، مسکو را سفیدپوش کرد...
داستان واکسن‌های کرونا در یخچال ساشا کوهن داستان واکسن‌های کرونا در یخچال ساشا کوهن
کاربران ویژه - جهان
روزنامه هفت صبح، رامتین لطیفی | ساشا بارون کوهن را در طول سال‌های فعالیتش با نام‌های مختلفی می‌شناسیم، نام‌هایی مانند علی جی، بورات ساجدیف، برونو گهارد و ژنرال کبیر علائدین. این‌ها نام نقش‌های تیپ‌گونه‌ای است که کوهن در قالب آن‌ها فرو رفته و در مدیوم‌های مختلف از فیلم سینمایی گرفته…...
احتمال بازگشت آمریکا به برجام قوت گرفت احتمال بازگشت آمریکا به برجام قوت گرفت
جهان
جو بایدن، رئیس‌جمهور آمریکا احتمال دارد روز جمعه در جریان سخنرانی خود در کنفرانس امنیتی مونیخ قصد خود را برای بازگشت آمریکا به توافقنامه هسته‌ای با ایران اعلام کند. پایگاه دیپلماتیک با اعلام این خبر نوشت: قرار است بایدن روز جمعه ۱۹فوریه حدود ساعت ۱۱ و ۱۵صبح به وقت واشنگتن…...

پاسخ دهید