خاطرات ترسناک زندگی یک زوج بازیگر: شوهر، زن را تا حد مرگ کتک می‌زد!

فرهنگی
خاطرات ترسناک زندگی یک زوج بازیگر: شوهر، زن را تا حد مرگ کتک می‌زد!

باشگاه خبرنگاران نوشت: همسر سابق بازیگر هالیوودی اقدام به افشاگری درباره رفتارهای زننده این مرد عصبی کرد که در ادامه جزئیاتی راجع به آن را می‌خوانید.

امبر هرد بازیگر سرشناس هالیوودی در واکنش به شکایت ۵۰ میلیون دلاری همسر سابق خود یعنی جانی دپ، گزارشی جدید از سال‌ها خشونت‌ خانگی او به دادگاه ارائه کرده که حاوی جزییات تاسف‌باری است.

هرد در این گزارش که توسط وکیل او به دادگاه ارائه شده است بارها جانی دپ را یک «هیولا» خطاب کرده و ادعا کرده است که او خشونت‌های خود را تحت تاثیر مصرف زیاد الکل و مواد مخدر به یاد نمی‌آورد. طبق این گزارش در یک مورد در دسامبر سال ۲۰۱۵ ستاره سابق «دزدان دریایی کارائیب»، امبر هرد را از گلو و موهایش گرفته و سیلی زنان و فریادکشان او را تهدید به قتل ‌کرده است. بعد از آن جانی، هرد را روی تخت انداخته و با مشت به سر او ضربه می‌زند که شدت این کشمکش به شکستن چهارچوب تخت می‌انجامد. امبر هرد در ادامه اینطور گزارش می‌دهد که برای مدتی نمی‌توانستم نفس بکشم یا جیغ بزنم، چراکه جانی چنان ناهشیار و به ابعاد خرابکاری خود ناآگاه بود که می‌ترسیدم واقعا من را به قتل برساند.

امبر هرد و جانی دپ ملاقات‌های خصوصی خود را از سال ۲۰۱۲ آغاز کردند و هرد یک سال بعد متوجه مشکل اعتیاد دپ به الکل و مواد مخدر شد. او در این باره گفته است: اکثر مواقع جانی بعد از بازگشت از حالت مستی یا نشئگی، رفتار متوهمانه و خشونت‌بار خود را به یاد نمی‌آورد و چون من عاشق جانی بودم به قول‌های او برای خوب شدن، بارها و بارها اعتماد کردم. من در اشتباه بودم.

هرد همچنین گزارش داده است که در ماه می سال ۲۰۱۴ و در پروازی خصوصی، دپ بعد از مصرف سنگین مشروبات الکلی، اشیایی را به سمت او پرتاب کرده و ناسزا می‌دهد. بعد از آن با لگد به جان او افتاده و او را روی راهروی هواپیما می‌کشاند تا در نهایت تا آخر پرواز در توالت هواپیما از حال می‌رود. دپ بعدا با ارسال پیامکی از هرد عذرخواهی کرده و مدعی می‌شود چیزی از ماجرا را به یاد نمی‌آورد. دستیار او نیز در پیامی جداگانه به هرد دپ را پسرکی گمشده می‌نامد که به کمک احتیاج دارد.

جانی دپ و امبر هرد در فوریه سال ۲۰۱۵ با هم ازدواج کردند؛ ازدواجی که مانع خشونت‌های دپ نشد. تنها یک ماه بعد از ازدواج، جانی دپ تحت تاثیر مصرف قرص‌های روانگردان اکستازی و در پی بگو مگویی شروع به ضرب و شتم هرد می‌کند تا سرانجام هرد خود را در اتاقی زندانی می‌کند. هرد مدعی است در روز سومی که جانی دپ به طور پیوسته تحت این مواد بیدار بود با دست خونین خود شروع به نوشتن یادداشت‌هایی تهدیدآمیزی روی در و دیوار خانه مبنی بر قتل همسرش کرده است. هرد می‌گوید روی دست و پاهایش هنوز زخم‌های از آن دوران به جا مانده است.

در نهایت در سال ۲۰۱۷ امبر هرد برگه‌های طلاق را امضا کرده و با انتشار گزارشی از خشونت‌های دپ خواستار حفاظت قضایی از خود شد. این ادعا حمایت عمومی کمی به همراه داشت. هرد در این باره می گوید: من نقش خود در فیلمی را که برای بازی در آن انتخاب شده بودم از دست دادم. آدم‌هایی که هرگز با آنها صحبت و ملاقات نکرده بودم شروع به تهدید من ‌کردند. پیام‌های تهدید به مرگ بسیاری دریافت می‌کردم و مجبور بودم هفته‌ای یک بار خط گوشی خود را عوض کنم. مردم من را به آسیب زدن به جانی متهم می‌‎کردند که اصلا درست نبود، من فقط از خودم دفاع می‌کردم.

بازدید اپلیکیشن 300 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

مشخص شدن فیلم‌های اکران نوروزی مشخص شدن فیلم‌های اکران نوروزی
فرهنگی
اسامی فیلم‌های اکران نوروزی مشخص شد. محسن امیر یوسفی رییس شورای صنفی نمایش که در شورای اکران نوروزی در وزارت ارشاد امروز ۵ اسفند ماه حاضر شده با بیان این مطلب به ایسنا گفت: نتیجه شورای اکران نوروزی که با حضور سید محمد مهدی طباطبایی‌نژاد (مدیر اداره نظارت و ارزشیابی…...
راننده امروز، معلم دیروز راننده امروز، معلم دیروز
کاربران ویژه - فرهنگی
روزنامه هفت صبح، هانیه درویش | گفت‌و‌گو با فرزانه کاظمی، معلم ۵۲ساله آموزش و پرورش که خیلی اتفاقی راننده ون شد و حالا سال‌هاست این شغل را در جهت خدمت به مردم ادامه می‌دهد . گاهی یک اتفاق و تصمیم مسیر زندگی انسان را عوض می‌کند، مثل فرزانه کاظمی‌که سال‌ها…...
منیژه حکمت از خجالت شهاب درآمد: ادب نداری! منیژه حکمت از خجالت شهاب درآمد: ادب نداری!
فرهنگی
برترین‌ها: منیژه حکمت؛ تهیه‌کننده و کارگردان سینمای ایران از اظهارات اخیر شهاب حسینی در جشنواره فیلم فجر علیه تحریم‌کنندگان این جشنواره از جمله مسعود کیمیایی انتقاد کرد. حکمت در یادداشتی با عنوان «آقاى شهاب حسینى نیاموختى» که در صفحه توییتر خود منتشر کرد، نوشت: *سئوالى که برایم پیش آمده این…...

پاسخ دهید