حکم پرونده تجاوز در ایرانشهر صادر شد

اجتماعی
حکم پرونده تجاوز در ایرانشهر صادر شد

میزان نوشت: حجت‌الاسلام و المسلمین موحدی راد دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان سیستان و بلوچستان از صدور رای پرونده تجاوز به عنف در ایرانشهر خبر داد و گفت: رای صادر و ابلاغ شده است و برای تایید و ابرام و یا رسیدگی به اعتراض محکومین و وکلای آن‌ها به دیوان عالی کشور ارسال خواهد شد.

وی ادامه داد: با توجه به پیگیری ۳ نفر از شکات و انجام تحقیقات، وقوع بزه در خصوص ۳ نفر از شکات به اثبات رسید، لذا ۴ نفر از متهمین این پرونده هر کدام به ۳ فقره اعدام محکوم شدند که در صورت تایید این حکم در دیوان عالی کشور در ملاءعام و در یکی از میادین شهر اجرا خواهد شد.

حجت‌الاسلام و المسملین موحدی راد افزود: متهمین بابت آدم ربایی هر کدام به سه فقره ۱۵ سال حبس محکوم شدند و بابت سرقت اموال به سه فقره سه سال حبس و ۷۴ ضربه شلاق و رد مال به شکات محکوم شدند.

دادستان زاهدان گفت: متهمین بابت جراحات و صدمات روحی و معنوی به شکات به پرداخت دیه و خسارت و بابت حمل سلاح غیرمجاز هر کدام به تحمل ۵ سال حبس تعزیزی محکوم شدند.

گفتنی است: ۲۷ خرداد ماه حجت الاسلام والمسلمین موحدی راد دادستان عمومی و انقلاب مرکز سیستان و بلوچستان در رابطه با این پرونده اظهار کرد: خانمی با ادعای تجاوز به عنف و ربوده شدن طرح شکایت کرد که در این زمینه پرونده‌ای در دادگاه کیفری یک تشکیل شد و در حال رسیدگی است، ۲ نفر دیگر نیز در خصوص تجاوز به عنف طرح دعوا کردند که به پزشکی قانونی معرفی شدند.

بازدید اپلیکیشن 309 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

اهمیت انکارناپذیر تعطیلات عید فطر در سرنوشت کرونا اهمیت انکارناپذیر تعطیلات عید فطر در سرنوشت کرونا
کاربران ویژه - اجتماعی
روزنامه هفت صبح، مصطفی آرانی | ماه رمضان به دهه سوم خود رسیده است و حالا در میانه شب‌های قدر‌، می‌توان نیم‌نگاهی به عید فطر داشت. عیدی بزرگ در میان مسلمانان؛ آن قدر که در ایران تنها عیدی باشد غیر از عید نوروز که برای آن بیش از یک روز…...
تصاویرِ هیپی‌های ایرانی به گاردین رسید تصاویرِ هیپی‌های ایرانی به گاردین رسید
اجتماعی
برترین‌ها: گزارش گاردین از جوانانی که با سفر به جنوب کشور و انتخاب پوشش متفاوت سعی می‌کنند سبک زندگی متمایزی را نشان دهند در ساعت گذشته خبر‌ساز شده است....
شرط داشتن چک برای ثبت‌نام خودرو برداشته شد شرط داشتن چک برای ثبت‌نام خودرو برداشته شد
اجتماعی
با دستور سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت (صمت)، شرط اخذ هر گونه چک از شرایط ثبت‌نام خودرو در مقطع کنونی حذف شد. به گزارش ایسنا به نقل از شاتا، پیش از این خودروسازان در شروط اعلامی به متقاضیان در حوزه ثبت‌نام خودروها، شرط اخذ چک صیادی یا چک متعلق…...

پاسخ دهید