حمله گاندو به مردم و مناطق سیل‌زده حقیقت دارد؟

اجتماعی
حمله گاندو به مردم و مناطق سیل‌زده حقیقت دارد؟

مدیرکل حفاظت محیط زیست سیستان و بلوچستان می‌گوید تاکنون موردی مبنی بر رویت و یا حمله تمساح به روستائیان و سیل زدگان مشاهده و گزارش نشده است.

وحید پورمردان مدیرکل حفاظت محیط زیست سیستان و بلوچستان گفت: در پی انتشار اخبار کذب و رعب آور مبنی بر یورش ۳۰۰ سر تمساح به مناطق سیل زده، به اطلاع مردم فهیم و صبور بلوچستان می رساند که تاکنون هیچ گونه موردی مبنی بر رویت و یا حمله تمساح به روستائیان و سیل زدگان مشاهده و گزارش نشده است و تصاویر منتشر شده در فضای مجازی از آرشیو می باشد و اطلاعیه شماره یک این اداره کل صرفا” به منظور پیشگیری از خطرات احتمالی صادر شده است.

با توجه به جریان های شدید سیلاب و حرکت برخی از جانوران از جمله گاندوها در مسیر سیلاب ، مدیرکل محیط زیست استان ازساکنان نزدیک به زیستگاه های این جانور، خواست موارد ایمنی را رعایت کنند.

منبع: خبرگزاری صدا و سیما

بازدید اپلیکیشن 146 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

سیل، سقوط و جعبه سیاه مدیریت سیل، سقوط و جعبه سیاه مدیریت
اجتماعی
پدافندی کار کرد و هواپیمایی افتاد؛ یک اشتباه انسانی. وضعیت کشور جنگی بود اما هواپیماهای مسافربری در آسمان ایران دور دور می‌کردند، این دیگر خطای انسانی نیست یک سوءمدیریت است. اینکه دیگران درجریان این اتفاق قرار نگرفتند و دست به تکذیب ماجرا زدند، سوءمدیریت است. باران آمده است. سیل سیستان…...
محاصره چند روستا در سیستان و بلوچستان توسط سیل محاصره چند روستا در سیستان و بلوچستان توسط سیل
اجتماعی
بارش باران شدید در سیستان و بلوچستان باعث آبگرفتگی و سیل شده که به همین علت چند روستا دچار محاصره سیل شده‌اند....
واکنش سازمان هواشناسی درباره شایعه سیل واکنش سازمان هواشناسی درباره شایعه سیل
اجتماعی
ایرنا نوشت: رییس مرکز پیش‌بینی سازمان هواشناسی گفت: پیش بینی‌ها نشان می‌دهد که فردا پنجشنبه ( ۵ دی ماه ) سامانه بارشی جدیدی وارد کشور می‌شود و بارش های ناشی از آن در حد نرمال و معمولی خواهد بود، بنابراین برخلاف ادعاهای صورت گرفته در فضای مجازی، سیلی رخ نخواهد…...

نظرات کاربران

  1. اصولا گاندوها حالت هجومی ندارند یعنی طبیعت و خلق و خوی جانوری اون ها بالاخص نسبت به آدم ها هجومی نیست
    حتی گاهی در مناطق مسکونی از زباله ها تغذیه میکنن
    حالا این خبر مغرضانه یا صادقانه از کجا اومده باید ریشه یابی بشه

پاسخ دهید