حمایت قاطع رهبر انقلاب ازدولت روحانی

سیاسی
حمایت قاطع رهبر انقلاب ازدولت روحانی

مقام معظم رهبری فرمودند: سال آخر دولتها معمولاً سال حساسی است و باید مراقبت شود که پیگیری امور به هیچ وجه سست نشود و بر همین اساس اعتقاد راسخ دارم که دولت ها باید تا روز آخر وظایف خود را انجام دهند.

به گزارش خبرآنلاین، حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی در جریان دیدار ویدئو کنفرانسی نمایندگان مجلس یازدهم با ایشان خطاب به منتخبین مردم، اتحاد و انسجام داخلی و یک صدایی در برابر جبهه گسترده دشمن را تکلیف همه مسئولان و قوا برشمردند و فرمودند: امروز جبهه دشمن که خبیث ترین و قبیح ترین آن امریکا است، تمام توان سیاسی، اقتصادی و تبلیغاتی خود را برای به زانو درآوردن ملت قوی ایران به کار گرفته است و در چنین شرایطی حتی با وجود اختلاف سلیقه و نظر در داخل، در مقابل دشمن یاوه‌گو باید دست به دست هم بدهیم و یک سخن گفته شود.
حضرت آیت الله خامنه ای نقش نظارتی مجلس را بسیار مهم و حیاتی دانستند و خاطرنشان کردند: این نقش باید با متانت، خردمندانه و بدون حاشیه ایفا شود.
ایشان همچنین با اشاره به سال آخر دولت گفتند: سال آخر دولتها معمولاً سال حساسی است و باید مراقبت شود که پیگیری امور به هیچ وجه سست نشود و بر همین اساس اعتقاد راسخ دارم که دولت ها باید تا روز آخر وظایف خود را انجام دهند و بعد از پایان دوره قانونی خود، امانت را با ارائه صورت وضعیت، به دولت بعدی تحویل دهند.
رهبر انقلاب اسلامی تأکید کردند: در شرایط حساس سال آخر دولت و همچنین سال اول مجلس، باید دو قوه فضا را به گونه ای مدیریت کنند که به کار مهم کشور لطمه نخورد.

بازدید اپلیکیشن 99 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

نقش علی لاریجانی در قرارداد ۲۵ساله ایران و چین نقش علی لاریجانی در قرارداد ۲۵ساله ایران و چین
سیاسی
منصور حقیقت‌پور، مشاور رئیس پیشین مجلس، درباره وضعیت سیاسی علی لاریجانی به شرق گفت: «علی لاریجانی یک سرمایه بزرگ برای نظام است. او دارای پختگی لازم در استراتژی و اجراست و به‌هیچ‌وجه تک‌بعدی نیست. آقای لاریجانی هم کار اجرایی کرده است و هم کار امنیتی و هم فرهنگی و در…...
تفاوت سند همکاری ایران و چین با قرارداد ترکمانچای تفاوت سند همکاری ایران و چین با قرارداد ترکمانچای
سیاسی
یک پژوهشگر روابط بین‌الملل با اشاره به سند همکاری ایران و چین می‌گوید قابلیت بهره‌گیری از همکاری ۲۵ساله با چین در شرایط کنونی تحریم وجود دارد. احمدی در گفت‌وگو با ایسنا درباره این که در شرایط فعلی که در تحریم قرار داریم سند همکاری‌های ایران و چین چه کمکی به…...
قفقاز چگونه از ایران جدا شد؟ قفقاز چگونه از ایران جدا شد؟
سیاسی
صلح گلستان با اقتدار نظامی روس حاصل نشد، بلکه روس‌ها این صلح را با دریافت تمام اطلاعات سپاه ایران از انگلیسی‌ها و سپس با همراهی‌های دیوانیان هواخواه انگلیس به ایران تحمیل کردند. به‌ عبارت‌ دیگر پیروزی روس در پایان ۱۰ سال جنگ، پیروزی نظامی نبود، بلکه آنان با بازی سیاسی…...

پاسخ دهید