حقایقی درباره وضعیت امنیتی شهر اشنویه

سیاسی
حقایقی درباره وضعیت امنیتی شهر اشنویه

شایعات درباره وضعیت امنیتی شره اشنویه شکل دیوانه‌واری به خود گرفته است. دیشب و امروز در بعضی کانال‌ها و پیج‌ها حرف از سقوط شهر بود. در اخبار رسمی قوه قضاییه از حمله به سه پایگاه بسیج در شهر اشنویه خبر داده و اعلام کرده در پی این اقدامات ضدامنیتی چند نفر دستگیر شده‌اند.

اما در این شهر واقعا چه خبر است؟ خبرگزاری وابسته به قوه‌قضاییه می‌نویسد: طی روزهای گذشته و به طور ویژه شب گذشته بود که رسانه‌های وابسته به جریان معاندین مدعی بروز اتفاقاتی از جمله از دست خارج شدن کنترل شهر اشنویه شدند. در همین رابطه پیگیری‌های خبرگزاری میزان از دادگستری آذربایجان غربی نشان می‌دهد، در روزهای اخیر اغتشاشگران به سه پایگاه بسیج در شهر اشنویه حمله کرده‌اند که در پی این اقدامات ضد امنیتی چندین نفر دستگیر شده‌اند و کنترل شهر به صورت کامل با نیروهای انتظامی بوده و شرایط کاملا عادی است.

همچنین صبح امروز ادعای دیگری با عنوان هجوم اغتشاشگران به زندان مرکزی شهر اشنویه و آزاد کردن زندانیان در فضای مجازی منتشر شده که پیگیری‌ها نشان می‌دهد این خبر عاری از صحت است و در حال حاضر شهرستان اشنویه و زندان مرکزی این شهرستان در امنیت کامل به سر می‌برند

دیدگاهتان را بنویسید