حضور پرسپولیسی‌ها در برنامه‌های تلویزیونی ممنوع شد

ورزشی
حضور پرسپولیسی‌ها در برنامه‌های تلویزیونی ممنوع شد

باشگاه پرسپولیس برای جلوگیری از ریسک ابتلا به کرونا، حضور اعضای این تیم را در برنامه‌های تلویزیونی و رسانه‌ها ممنوع اعلام کرد.

به گزارش باشگاه پرسپولیس، در راستای اقدامات باشگاه برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، حضور فیزیکی اعضای کادرفنی، بازیکنان و کلیه افرادی که همراه تیم راهی مسابقات لیگ قهرمانان آسیا در هند می‌شوند، در دفتر رسانه‌ها، برنامه‌های تلویزیونی، استودیوها و اماکن دیگر برای انجام مصاحبه یا تهیه گزارش ممنوع اعلام می‌شود.

این تصمیم برای حفظ سلامت بازیکنان به فاصله کوتاه قبل از شروع لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۱ اتخاذ شده و هر کدام از اعضای پرسپولیس که از این قانون تخطی کند، مثل دفعات گذشته با جریمه‌ مواجه خواهد شد.

متاسفانه موج جدیدی از شیوع ویروس کرونا در کشورمان به راه افتاده و از آنجا که پرسپولیس رقابت‌های حساسی در فروردین و اردیبهشت پیش‌رو دارد، محدودیت‌های بیشتری برای اعضای تیم اعمال می‌شود تا ریسک ابتلا به کرونا در اردوی سرخپوشان به صفر برسد.

باشگاه پرسپولیس ضمن تقدیر و تشکر از اهالی جامعه بزرگ رسانه کشورمان، درخواست می‌کند خبرنگاران، عکاسان، مجریان و گزارشگران با رعایت قوانین باشگاه، در جهت از بین بردن نگرانی هواداران از دعوت اعضای تیم جدا خودداری کنند.

با این حال، مثل ماه‌های گذشته کمیته روابط عمومی و سخنگوی باشگاه پل ارتباطی تیم با رسانه‌ها و هواداران است و طبق خواسته جعفر سمیعی مدیرعامل پرسپولیس، این ارتباط هرگز کمرنگ نمی‌شود.

بازدید اپلیکیشن 9 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

پاسخ تصویری پدیده به اتهام گل‌محمدی را تماشا کنید پاسخ تصویری پدیده به اتهام گل‌محمدی را تماشا کنید
ورزشی
یکی از حواشی بازی، اعتراض یحیی گل محمدی به وضعیت چمن ورزشگاه امام رضا بود. سرمربی پرسپولیس معتقد بود چمن ورزشگاه بلندتر از حد معمول است. حال یکی از مربیان تیم پدیده با ارسال این ویدیو به اتهام یحیی گل محمدی پاسخ داده است. یکی از مربیان پدیده با انتشار…...
تماشا کنید | یک سوپرگل دیگر از فرشاد محمدی مهر تماشا کنید | یک سوپرگل دیگر از فرشاد محمدی مهر
ورزشی
ذوب آهن امروز با این گل فرشاد محمدی مهر حریفش صنعت نفت آبادان را شکست داد. محمدی مهر چند هفته پیش هم مشایه این گل زیبا را در برابر تیم ماشین سازی تبریز به ثمر رسانده بود....
پایان خوش استقلال در سال ۹۹ پایان خوش استقلال در سال ۹۹
ورزشی
تیم فوتبال استقلال در هفته هجدهم لیگ برتر فوتبال برابر ماشین سازی به پیروزی رسید تا سال ۱۳۹۹ را با خوشی به پایان برساند. این سومین برد فرهاد مجیدی از زمان شروع کارش در استقلال است. به گزارش خبرنگار مهر، روز نخست از هفته هجدهم لیگ برتر فوتبال امروز سه…...

پاسخ دهید