حضور احتمالی تام هاردی در جیمزباند جدید

فرهنگی
حضور احتمالی تام هاردی در جیمزباند جدید

هنوز چند ماهی به آغاز اکران «زمانی برای مردن» آخرین سری فیلم های جیمز باند باقی مانده است و دنیل کریگ ۵۲ ساله چندین بار گفته که این فیلم آخرین حضور او به عنوان مامور ۰۰۷ خواهد بود.

در این شرایط بازار شایعات جایگزین کریگ هم بسیار داغ بوده و در چند سال اخیر حتی صحبت از استفاده از یک جایگزین رنگین پوست (مثل ادریس آلبا) و یا زن در این نقش در گرفته بود.

حالا اما وب سایت ولکان ریپورتر اعلام کرده که جایگزین دنیل کریگ انتخاب شده و تام هاردی لباس مامور ۰۰۷ را به تن خواهد کرد. طبق گفته این وبسایت قرار بوده پس از اکران فیلم در بهار امسال در ماه نوامبر تام هاردی به عنوان مامور ۰۰۷ جدید معرفی شود. اما با شیوع کرونا و به تعویق افتادن اکران «زمانی برای مردن» به ماه نوامبر، احتمالا تایید حضور هاردی هم به ماه دسامبر یا اوایل سال ۲۰۲۱ موکول خواهد شد. هرچند شایعات زیادی همیشه درباره انتخاب باند وجود دارد، اما چنانچه هاردی واقعا برای این نقش انتخاب شود هفتمین بازیگری خواهد بود که در قامت مامور ۰۰۷ ظاهر خواهد شد.

بازدید اپلیکیشن 27 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

بازیگر سریال مشهور فرندز درگذشت بازیگر سریال مشهور فرندز درگذشت
فرهنگی
راب لیبمن بازیگر کهنه‌کار آمریکایی که شش دهه در تئاتر، سینما و تلویزیون نقش‌آفرینی کرده بود در سن ۸۲سالگی از دنیا رفت. او در سه صحنه تلویزیون، تئاتر و سینما فعال بود و آثار متعددی داشت اما بیش از همه میان مردم با نقشی که در سریال «فرندز / دوستان»…...
پیام عجیب مهدی طارمی به خانم بازیگر پیام عجیب مهدی طارمی به خانم بازیگر
ورزشی
مهدی طارمی، مهاجم ملی پوش تیم ریوه آوه پرتغال، تولد نعیمه نظام دوست را به شکل جالبی تبریک گفت. به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، مهدی طارمی با انتشار متنی در صفحه اینستاگرامش به شکل جالبی تولد نعیمه نظام دوست را تبریک گفت و نوشت: تولدت مبارک باشه ننه جان. ایشاالله بهترین‌ها…...

پاسخ دهید