دانلود اپلیکیشن هفت صبح

حسن یزدانی دوباره به دیوید تیلور رسید

ورزشی
حسن یزدانی دوباره به دیوید تیلور رسید

حسن یزدانی کشتی گیر وزن ۸۶ کیلوگرم ایران موفق شد در نیمه نهایی با نتیجه هشت بر دو آرتور نایفونوف حریف روسیه ای خود را شکست دهد و به فینال این وزن برسد. او فردا در فینال به مصاف تیلور آمریکایی خواهد رفت. این چهارمین رقابت دو کشتی‌گیر محسوب می‌شود که در سه مبارزه قبلی برد با تیلور بوده است.

یزدانی پیش از این در دور نخست استراحت کرد، سپس مقابل عظمت دولت بیکوف از قزاقستان رفت و صاحب برتری ۱۲ بر دو شد. یزدانی در یک چهارم نهایی نیز ۱۱ بر صفر اتان راموس از پورتوریکو را برد و به نیمه نهایی رسید.

در سوی دیگر جدول نیز دیوید تیلور از آمریکا در ادامه پیروزی‌های قاطع خود، در مرحله نیمه نهایی مقابل ابوبکر آباکاروف از آذربایجان شش بر دو به برتری رسید و راهی فینال شد.

به این ترتیب یزدانی و تیلور بعدازظهر فردا یکشنبه برای کسب مدال طلای جهان در دیداری سخت و حساس به مصاف هم می‌روند.

تیلور چندی پیش در فینال المپیک توکیو موفق به شکست حسن یزدانی شد. وی پیش از آن نیز دو مرتبه دیگر در جام جهانی کرمانشاه و مسابقات قهرمانی جهان ۲۰۱۸ نیز موفق به شکست حسن یزدانی شده است. حسن یزدانی به دنبال انتقام از تیلور است.

دقایقی پیش امیرحسین زارع هم با پیروزی مقابل کشتی‌گیر ترک به فینال سنگین وزن رقابت‌های قهرمانی جهان راه یافت.

امیرحسین زارع در نیمه نهایی  وزن ۱۲۵ کیلوگرم  کشتی آزاد قهرمانی جهان به مصاف طاها آکگول دارنده طلای جهان و المپیک از ترکیه رفت و در یک کشتی هوشمندانه با نتیجه چهار بر صفر پیروز شد و به فینال رسید. زارع پس از استراحت در دور اول در دور دوم به مصاف خرامیانکوف از بلاروس رفت و ۶ بر صفر به برتری رسید و راهی یک چهارم نهایی شد. وی در دور سوم گویازدوفسکی از آمریکا را در یک مبارزه یک طرفه  ۱۰ بر صفر شکست داد و به نیمه نهایی رفت.

بازدید اپلیکیشن 47 , بازدید سایت 1

پاسخ دهید