حرف‌های بایدن درباره زنان جوان زیبا جنجالی شد

سیاسی
حرف‌های بایدن درباره زنان جوان زیبا جنجالی شد

جو بایدن، نامزد ریاست جمهوری دموکرات‌ها به گاف‌هایی که گهگاه توهین‌آمیز از کار درمی‌آید، شناخته می‌شود و از آن دست می‌توان به این موارد اشاره کرد: اگر از ترامپ حمایت کنید، شما سیاه نیستید یا اینکه ۱۸۰ سال پیش در سنا انتخاب شدم!

صحبت‌های سه‌شنبه بایدن در جریان کمپین‌های انتخاباتی در میامی فلوریدا هم با واکنش کاربران رسانه‌های اجتماعی مواجه شد. ظاهرا او با رویت گروهی از دختران جوان گفته است: «می‌خواهم چهار سال دیگر رقص آنها را ببینم.»

بایدن در سخنرانی خطاب به طرفدارانش گفت: خبر خوب برای من این است که من اینجا هستم. خبر بد برای شما این است که من در حال بازگشت هستم و مایل هستم که چهار سال دیگر که این زنان جوان زیبا بزرگتر شدند، رقص آنها را ببینم!

یکی از کاربران توییتر با انتشار تصویری از دختران مورد نظر بایدن نوشت: خبر بد این است که عمو جو خزنده دوباره حمله می‌کند. بله!

این تصاویر به سرعت منتشر شد و برخی از کاربران بابت حرف‌های “نسنجیده” از بایدن انتقاد کرده و او را “نفرت‌انگیز” دانستند. کاربران دیگری گفتند، شاید این نامزد دموکرات‌ها تحت تاثیر یکی از فیلم‌های نتفیلیکس است که در آن دختران زیر سن قانونی رقص تحریک‌آمیزی انجام می‌دهند که با انتقاد شدید در رسانه‌های اجتماعی مواجه شده است.

برخی از حامیان بایدن هم تاکید داشتند که فحوای کلام او جنسی نبوده است و او صرفا قصد داشته بگوید که پتانسیل دوره چهار ساله ریاست جمهوری را دارد. کمپین بایدن هم در واکنش به این جنجال‌ها پاسخ داد: این اصلا بحث جنسی نبوده است. او گفت که دوست دارد اینها به گروه اجرایی که نامناسب نیست محلق شوند، آن هم برای دفعه بعد که حدود ۴ سال دیگر است. می‌خواهید از این چیزی بسازید که نیست.

بازدید اپلیکیشن 95 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

پاسخ تند داماد روحانی به سخنان جنجالی ذوالنور پاسخ تند داماد روحانی به سخنان جنجالی ذوالنور
سیاسی
برترین‌ها: کامبیز مهدی‎زاده، داماد رئیس‌جمهور به سخنان توهین‌آمیز ذوالنور، نماینده قم در مجلس علیه روحانی واکنش نشان داد. روز گذشته مجتبی ذوالنور، رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در حساب توییتری خود نوشت: «جناب روحانی اگر برای توجیه مذاکره با دشمن، علت صلح امام حسن بامعاویه راخواست اکثر…...
آیا ترامپ از کرونا جان سالم به در خواهد برد؟ آیا ترامپ از کرونا جان سالم به در خواهد برد؟
سیاسی
روز  جمعه ۱۱ مهر ترامپ در توئیتی مثبت شدن آزمایش کرونای خود و همسرش، ملانیا را اعلام کرد. در ادامه روز اعلام شد رئیس‌جمهور آمریکا و همسرش علائم خفیف کووید-۱۹ را نشان می‌دهد. اما کروناویروس بر فردی با مشخصات عمومی ترامپ چه اثراتی خواهد داشت؟ مردان سالمند بیشتر در معرض…...
آیا ایران درطول جنگ از رژیم صهیونیستی سلاح می‌خرید؟ آیا ایران درطول جنگ از رژیم صهیونیستی سلاح می‌خرید؟
سیاسی
از پرسش های مهمی که حتی سال ها پس از پایان جنگ تحمیلی رسیدن به پاسخش مهم است، این است که آیا ایران اقدام به خرید سلاح از رژیم اشغالگر قدس می کرد؟ پاسخ از کتاب پرسشها و پاسخها داده شده است. سالها از پذیرش قطعنامه ۵۹۸ و پایان جنگ…...

پاسخ دهید