حبس طولانی‌مدت در انتظار عوامل مرگ مارادونا

ورزشی
حبس طولانی‌مدت در انتظار عوامل مرگ مارادونا

محاکمه عواملی که با کم‌کاری خود در مرگ ناگهانی دیه‌گو مارادونا در سال ۲۰۲۰ نقش داشته‌اند، سال آینده انجام خواهد شد. به گزارش خبرآنلاین در پی مرگ اسطوره فوتبال آرژانتین چند روز پس از آنکه تحت عمل جراحی قرار گرفت، مشخص شد که عدم رسیدگی کافی و انجام مراقبت‌های ویژه پس از عمل در مرگ کاپیتان سابق آلبی‌سلسته دخیل بوده است و به همین دلیل تیم پزشکی و پرستاران مراقبت‌کننده از مارادونا که هشت نفر هستند در مظان اتهام قرار گرفتند.

حبس طولانی‌مدت در انتظار عوامل مرگ مارادونا/عکس

دادستانان پرونده بر کم‌کاری این افراد تأکید داشتند و اکنون یک دادگاه در آرژانتین اعلام کرده است که این افراد در سال میلادی پیش رو مورد محاکمه قرار خواهند گرفت. طبق تحقیقات دادستانان پرونده، مرگ مارادونا در نتیجه اهمال تیم پزشکی و کم‌کاری پرستاران در اجرای دقیق مراقبت‌های پس از عمل بوده است. مارادونا که در سن ۶۰ سالگی جان سپرد، چند روز قبل از مرگش به دلیل وجود یک لخته خونی تحت عمل جراحی مغز قرار گرفت.

حبس طولانی‌مدت در انتظار عوامل مرگ مارادونا/عکس

او پس از عمل جراحی در منزل خود و تحت نظر پزشک شخصی‌اش لئوپولدو لوکه، یک روانشناس با نام آگوستینا کاساچوف و یک دکتر روانپزشک به نام کارلوس دیاس قرار گرفت. علاو بر این سه نفر، نانسی فورلینی هم به‌عنوان مسئول هماهنگ‌کننده تیم پزشکی مراقبت‌کننده از مارادونا به همراه چهار پرستار به خاطر مرگ اسطوره فوتبال آرژانتین در مظان اتهام قرار دارند.

طبق اعلام دادستانان پرونده مرگ مارادونا، این افراد متهم هستند که به گونه‌ای مراقبت‌های پس از عمل جراحی را انجام داده‌اند که می‌دانستند ممکن است منجر به مرگ او شود. در صورتی که در دادگاه مشخص شود که این افراد در مرگ مارادونا مقصر بوده‌اند، ممکن است تا ۲۵ سال به حبس محکوم شوند.

بازدید اپلیکیشن 28 , بازدید سایت 1

پاسخ دهید