خبر فوری : طرح ترافیک تهران تا پایان ماه رمضان لغو شد

حاشیه‌های سریال«گاندو»به الجزیره رسید

فرهنگی
حاشیه‌های سریال«گاندو»به الجزیره رسید

ایسنا نوشت: شبکه الجزیره، در گزارشی به حاشیه‌های سریال تلویزیونی «گاندو» پرداخته و ابعاد سیاسی آن را بررسی کرده است.

الجزیره همچنین در این گزارش از «گاندو» به عنوان مجموعه‌ای سنت‌شکن یاد کرده است که برخلاف انتظار بیننده‌های ایرانی، به جای سریال‌های کمدی، در ایام نوروز روی آنتن رفت.

بخشی از گزارش این رسانه‌ قطری هم به حواشی فصل دوم سریال اختصاص دارد که در آن آمده است: «صرف نظر از موضوعات مطرح‌شده در سریال «گاندو ۲»، آنچه این سریال را در فصل دوم بحث‌برانگیز کرده است، توقف ناگهانی آن در قسمت سیزدهم، قبل از انتخابات ریاست جمهوری در ایران و نیز مذاکرات هسته‌ای با غرب است.»

الجزیره همچنین در این گزارش نوشته است که «توقف پخش «گاندو ۲» با دو واکنش متفاوت مواجه شده» و در این زمینه آورده است که عده‌ای می‌گویند که توقف پخش به دلیل کامل نشدن ساخت سریال و پخش سریع آن در ایام نوروز، آن هم درست قبل از انتخابات به منظور تاثیر بر افکار عمومی درخصوص جناح خاص سیاسی بوده است. گروه دوم نیز با نظری متفاوت معتقدند که پخش سریال «گاندو» به دلیل فشارهای دولت بر صداوسیما متوقف شده است که این اظهار نظر با واکنش دولت و رد این ادعا همراه بوده است.

حاشیه‌های سریال «گاندو» به الجزیره رسید

الجزیره همچنین در ادامه این گزارش، به صحبت‌های جواد ظریف ـ وزیر امور خارجه کشورمان ـ در کلاب هاوس با موضوع سریال «گاندو» و نادرست بودن محتوای آن اشاره کرده است و همچنین صحبت‌های مجتبی امینی ـ تهیه‌کننده سریال ـ را بازتاب داده که تاکید کرده «گاندو» بر اساس اسناد واقعی ساخته شده است.

در ادامه این گزارش با سجاد عابدی ـ کارشناس مسایل امنیتی ـ و محمد صادق نصراللهی ـ استاد دانشگاه امام صادق(ع) ـ درباره سریال «گاندو» گفت‌وگو شده است.

بازدید اپلیکیشن 49 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

کامرانی احضار، همان الیاس اغما است؟ کامرانی احضار، همان الیاس اغما است؟
کاربران ویژه - فرهنگی
روزنامه هفت صبح، احمد رنجبر | داستان «احضار» به اینجا رسیده است که حالا سه نفر توانسته‌اند روح محسن کامرانی را ببینند. اگر پیگیر قصه باشید، می‌دانید که کامرانی چند روز بعد از سقوط در دره، از دنیا رفت. مائده که روزی کامرانی از او خواستگاری کرده بود، سراغ یک…...
توافق محسن چاوشی با ستادهای انتخاباتی صحت دارد؟ توافق محسن چاوشی با ستادهای انتخاباتی صحت دارد؟
فرهنگی
محسن چاوشی خواننده مطرح موسیقی پاپ در پی انتشار مطالبی مبنی‌بر همکاری وی با ستادهای انتخاباتی نامزدهای ریاست جمهوری واکنش نشان داد. در متن منتشر شده از سوی محسن چاوشی آمده است: «این‌روزها عده‌ای سودجو برای گرم‌کردن بازار کم‌رونق‌شان از هیچ حربه‌ای دریغ نمی‌کنند. لذا خبر منتشرشده مبنی‌بر تماس یکی…...
خبر توقف ضبط «خندوانه» تکذیب شد خبر توقف ضبط «خندوانه» تکذیب شد
فرهنگی
باشگاه خبرنگاران جوان: صبح امروز اخباری مبنی بر توقف ضبط برنامه «خندوانه» در برخی رسانه‌ها منتشر شد. صبح امروز اخباری مبنی بر توقف ضبط برنامه «خندوانه» به دلیل شرایط کرونایی در برخی رسانه‌ها منتشر شد. در خبر‌ها آمده بود که قرار است، این هفته تکرار برخی برنامه‌های خندوانه روی آنتن…...

پاسخ دهید