دانلود اپلیکیشن هفت صبح

جولان فالگیرها در سایت‌های آگهی اینترنتی

اجتماعی
جولان فالگیرها در سایت‌های آگهی اینترنتی

سایت های رایگان آگهی جولانگاهی برای بازار مکاره فالگیرها شده است.بدون هیچ نظارتی هرروز تبلیغات زیادی در این باره انجام می شود.

در آمدزایی آنان از طریق گرفتن فال است. مدعی هستند که می توانند حال و آینده افراد را پیش بینی کنند. آنها در همه مسایل زندگی اظهار نظر می کنند. از مسایل عاطفی گرفته تا مسایل خرید و فروش.

نرخ های مختلف دریافت می کنند، بستگی به فالی دارد که می گیرند یا لوازمی که می فروشند مانند سنگ های مختلف یا مهره مار. حضوری و غیرحضوری هم فال می گیرند. حتی به صورت مجازی هم می توانند فال بگیرند و حال و آینده شما را پیش بینی کنند! قبل هر پیش بینی حتما باید پول بدهید. اگر حضوری باشد، حضوری پول را تقدیم می کنید و اگر به صورت تلفنی یا مجازی باشد تا فیش پرداخت را نشان ندهید از فال گرفتن هم خبری نمی شود.

این شغل درآمدزا است. چون کم مشتری ندارند.مشتری هایی که اگر حتی یک کلمه از حرف های فالگیر درست از آب در آید مشتری همیشگی می شوند تا حرف های فالگیر سرنوشت زندگی آنان را تعیین کند. مشتری هایی که برای حل مشکلات راه نادرستی را انتخاب می کنند و ازتوانایی های خود برای حل مشکل استفاده نمی کنند.

همین تقاضا موجب شده تا فالگیری هم رواج پیدا کند. تبلیغات فال گرفتن و آموزش آن هم در شبکه های اجتماعی و سایت های آگهی کم نیست. به یکی از سایت های آگهی سر می زنم. فقط کافی است کلمه «فال» را در جایگاه جستجو بنویسم، کلی آگهی فال را مشاهده می کنم.

«فال قهوه»، «فال انرژی»، «فال هاله بینی»، «فال تاروت»، «فال شمع»، «فال تاروت ایتالیایی»، «فال چایی» خیلی از فال های عجیب و قریب را بایک جستجو می توان یافت.

به سراغ شماره تلفن برخی از آنها می روم تا از قیمت هایشان مطلع شوم.

فال شمع توجه ام را جلب می کند، او با این عنوان آگهی داده است« بسم الله الرحمن الرحیم سلام خدمت دوستانی که علاقه به فال و پیشبینی آینده دارند تا به حال با خودتون فک کردین چرا وقتی کسی فوت میکنه شمع روشن میکنن یا روی کیک تولد هنگام آرزو کردن شمع فوت میکنن ارتباط روح انسان با شمع ،(دوره دیده توسط اساتید هندی و تایلندی با ۸ سال سابقه کار)فقط کافیست یکبار امتحان کنید تا به معجزه شمع ایمان بیاورید ».

با فرد آگهی دهنده تماس می گیرم و قیمت آموزش را با ۳۰ درصدتخفیف ۴۰۰ هزار تومان می گوید و فال با شمع را به صورت تلفنی هم برای مشتری به مبلغ ۴۰ هزار تومان می گیرد.

یکی دیگر از آگهی ها آموزش فال قهوه تاروت ورق شمع ارمنی است با آگهی دهنده تماس می گیرم و قیمت آموزش فال قهوه و تاروت را حدود ۸۰۰ هزار تومان می گوید و تاکید دارد که به صورت تضمینی آموزش داده می شود و می توان به عنوان یک منبع درآمد زایی استفاده شود. این فالگیر فال قهوه را پر طرفدار می داند. گرفتن فال به صورت تلفنی را هم مبلغ ۵۰ هزارتومان بیان می کند.

یکی دیگر هم که فال قهوه می گیرد فقط به صورت پیامکی و در قالب فایل صوتی در تلگرام پیش بینی هایش را می گوید.

آگهی دهنده ای هم که فال قهوه می گیرد اینگونه فال گرفتن را تبلیغ کرده است « تمام دل نگرانی ها و دو دلی هایتان را بما بسپارید تا از الهه عشق و کائنات برایتان قاصدی خوش خبر قدم پیش گذارد.کافیست یکبار امتحان کنید تا کلی انرژی مثبت به زندگیتون وارد شه .با قیمتی باور نکردنی وکمتر از هرجای دیگری. بامعرفی هر سه نفر یک فال رایگان هدیه از ما .»

یکی دیگر فال تک نیت می گیرد، اینگونه آگهی داده است« برای سوالات مهم خود با فال تک نیت از مابپرسید تا دقیق وکامل به شما بگوییم. هر سوال فقط ۴٠٠٠ تومان.
این دسته از آگهی ها در شبکه های اجتماعی و سایت های آگهی دهنده فراوان است. مردم علاقه به دنیای ماورایی دارند و دوست دارند از آینده اطلاعاتی داشته باشند. همین مسئله هم بازار مکاره ای درست کرده است. عده ای دکان باز کرده و از جیب ساده دل ها و زودباورها در آمدزایی می کنند.

سایت های رایگان آگهی هم جولانگاهی برای این بازار مکاره شده است. بدون هیچ نظارتی هرروز تبلیغات زیادی در باره این موضوع انجام می شود.

بسیاری اوقات سخنان فالگیرها را فرد تلقین می کند که حقیقت دارد و همین سخنان مسیر نادرستی را در مقابل افراد قرار می دهد که گاهی جبران پذیر نیست.

منبع: خبرگزاری شبستان

بازدید اپلیکیشن 69 , بازدید سایت 1

نظرات کاربران

پاسخ دهید