جنایت ساختگی برای شاخ شدن در اینستاگرام

اجتماعی
جنایت ساختگی برای شاخ شدن در اینستاگرام

رئیس پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری فردی که به بهانه جمع آوری فالوور در اینستاگرام اقدام به تهیه کلیپ قتل کرده بود خبر داد.
به گزارش ایسنا ، سردار کیوان ظهیری در این باره گفت: حوالی ساعت ۱۷ دیروز یکی از شهروندان در تماس با مرکز فوریت‌های ۱۱۰ اعلام کرد: یک دستگاه خودروی سواری برلیان با توقف در کنار دریچه کانال آب در منطقه قیطریه فردی نیمه جان را از خودرو پیاده کرده و با وارد کردن چندین ضربه به وی و فیلمبرداری از این صحنه‌ها او را در کانال رها کرد و متواری شد.

وی با بیان این که این شهروند در تماس خود با سامانه ۱۱۰ ادعا کرد که راننده این فرد را نیز تهدید به مرگ کرده است گفت: ظاهرا راننده به او گفته که اگر زیادی صحبت کند چنین بلایی را بر سر او نیز خواهد اورد که به همین دلیل نیز این شخص دچار ترس و متواری شده است.

رئیس پلیس پیشگیری پایتخت با اشاره به ورود پلیس به ماجرا خاطر نشان کرد:‌به محض دریافت این خبر با توجه به حساسیت موضوع تیمی از ماموران کلانتری قیطریه در محل حاضر شده و رسیدگی به موضوع را در دستور کارخود قرار داده است که در جریان بررسی ها مشاهده شد که هیچ جسدی داخل کانال آب نیست . در همین راستا نیز موضوع به بازپرس کشیک اطلاع داده شد و با دستور مقام قضایی اقدامات برای یافتن خودروی برلیانس مذکور آغاز شد.

ظهیری با اشاره به کشف خودروی برلیان در محدوده شیان خاطر نشان کرد: با اطلاعات به دست آمده بلافاصله ماموران نسبت به دستگیری راننده خودرو مذکور اقدام کرده که در جریان آن این فرد به مقر پلیس منتقل شده و اعتراف کرد که قتل و جنایتی در کار نبوده بلکه با استفاده از مانکن‌های شبیه به انسان اقدام به ساخت کلیپ‌های جنایی می‌کرده تا از این طریق در اینستاگرام و فضای مجازی دنبال کننده پیدا کرده و معروف شود.

به گفته‌ی ظهری در بازسی از خودروی این فرد نیز لوازم و ادوات مربوطه کشف شد و نشان داد که ادعای متهم درست بود، در همین راستا پرونده از دادسرای ویژه قتل به دادسرای ارشاد ارجاع شد.

ظهیری در پایان با تاکید بر این که بر هم زدن امنیت و ارامش شهروندان جرم است گفت: برای ساخت کلیپ و هر نوع ویدیویی لازم است هماهنگی‌های لازم با مراجع مربوطه انجام شود چرا که نباید امنیت و آرامش شهروندان دچار مخاطره شود.

بازدید اپلیکیشن 1 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

خودکشی ‌‌بعد از تلاش نافرجام در فرار از زندان خودکشی ‌‌بعد از تلاش نافرجام در فرار از زندان
اجتماعی
در جریان ناآرامی‌هایی که در چند روز اخیر در برخی از زندان‌های کشور رخ داد و برخی از زندانیان به دلیل ترس از مبتلا شدن به کرونا در زندان نقشه فرار از زندان‌ها را کشیده بودند، خبری مبنی بر خودکشی قاتل صادق برمکی در زندان میاندوآب در فضای مجازی منتشر…...
پیشنهاد محدودیت تردد تهرانی‌ها بر اساس کدملی پیشنهاد محدودیت تردد تهرانی‌ها بر اساس کدملی
اجتماعی
رئیس شورای شهر تهران گفت: پیشنهاد داده‌ایم حضور تهرانی‌ها در خیابان و خروج از منزل براساس آخرین شماره کدملی باشد. محسن هاشمی در حاشیه دویست و ششمین جلسه شورای شهر تهران در جمع خبرنگاران درباره برگزاری جلسه هم‌اندیشی صبح امروز برخی از اعضای شورای شهر با شهردار تهران اظهار داشت:…...
قتل، پایان عشق افیونی یک زن قتل، پایان عشق افیونی یک زن
کاربران ویژه - اجتماعی
روزنامه هفت صبح| شوهرم به دلیل مصرف مواد می‌خواست پسرم را با کمربند بکشد من زودتر چاقو را به گردنش زدم. یادش که می‌آید از درد به خــودش می‌پیچد. از ضربه‌های مشت و لگدی که خوراک هر شبش شده بود. می‌گوید فکرش را هم نمی‌کردم آخر و عاقبت آن عشق…...

پاسخ دهید