جسد زنی با دست‌وپای بسته در تهران کشف شد

اجتماعی
جسد زنی با دست‌وپای بسته در تهران کشف شد

تسنیم نوشت: جسد زنی میانسال که دست و پاهایش بسته شده بود، داخل یک کانال آب کشف شد.
صبح امروز خبر کشف جسد یک زن داخل کانال آب در جاده خاورشهر به پلیس ۱۱۰ اعلام شد که به سرعت مأموران انتظامی به محل کشف جسد اعزام شدند.
مأموران با حضور در محل با جسد زنی حدوداً ۵۰ ساله و مجهول‌الهویه مواجه شدند که داخل یک گونی قرار داده شده و دست و پاهای وی نیز بسته بود.
در نهایت جسد مقتول برای بررسی علت دقیق مرگ با دستور مقام قضائی به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات برای شناسایی هویت مقتول، متهم یا متهمان و بازداشت آنها در دستور کار پلیس قرار دارد.

بازدید اپلیکیشن 47 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

ویدیو/ بی دلیل مهربون باشیم ویدیو/ بی دلیل مهربون باشیم
اجتماعی
این ویدیو یکی از پربازدیدترین ویدیوهای فضای مجازی در طول چند ساعت گذشته بوده است....
جزییات دستگیری پسر پارکورکار و دوست‌دخترش جزییات دستگیری پسر پارکورکار و دوست‌دخترش
اجتماعی
فرمانده انتظامی پایتخت درباره بازداشت پسر "پارکورکار" اینستاگرام گفت: این فرد از سوی پلیس فتای پایتخت دستگیر شده است. به‌گفته سردار رحیمی پلیس با ورزش مخالفتی ندارید و ورزش پارکور نیز یکی از ورزش‌ها خوب، مفرح و بانشاط است؛ اما با رفتارهای هنجارشکنانه، مبتذل و ناشایست ایشان و فرد همراهش…...
اعزام گردان ارتشی برای مهار آتش‌سوزی خسرج اعزام گردان ارتشی برای مهار آتش‌سوزی خسرج
اجتماعی
ایسنا: جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش از اعزام گردان بلیات تیپ ۳۹۲ زرهی برای مهار آتش سوزی جنگل‌های خسرج خوزستان خبر داد. امیر سرتیپ نوذر نعمتی جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش(نزاجا) گفت: در ادامه روند مهار آتش سوزی جنگل های خوزستان از روز گذشته گردان بلیات تیپ ۳۹۲ زرهی با…...

پاسخ دهید