جزییات پرداخت وام یک‌میلیونی به مشمولان یارانه‌نقدی

اقتصادی
جزییات پرداخت وام یک‌میلیونی به مشمولان یارانه‌نقدی

رییس جمهوری در تشریح مصوبات جدید دولت برای کرونا گفت:‌ اعتبار یک میلیون تومانی قرار است به تمام یارانه بگیران پرداخت شود.

حسن روحانی در تشریح مصوبات امروز هیات وزیران برای مقابله با کرونا اظهار داشت:‌در کنار سایر حمایت های در نظر گرفته شده برای اقشار ضعیف در نظر داریم اعتبار یک میلیون تومانی به تمام یارانه بگیران پرداخت کنیم که اقساط آن به مرور از همان یارانه کسر خواهد شد. رئیس جمهور تصریح کرد:‌ برهمین اساس به بیش از ۲۳ میلیون خانوار که یارانه دریافت می کنند، مبلغ یک میلیون تومان اعتبار پرداخت می شود و بازپرداخت این اعتبار هم همان یارانه ها خواهد بود.

وی با بیان اینکه ۲۵ هزار میلیارد تومان اعتبار به این طرح اختصاص داده شده است،‌ گفت که این اعتبار احتمالاً اواخر فروردین یا ابتدای اردیبهشت به حساب یارانه بگیران واریز خواهد شد.

بازدید اپلیکیشن 317 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

جزئیات تسهیلات کسب‌وکارهای آسیب‌دیده از کرونا جزئیات تسهیلات کسب‌وکارهای آسیب‌دیده از کرونا
کاربران ویژه - اقتصادی
روزنامه هفت صبح، گروه بازار | سامانه ثبت‌نام برای دریافت وام کسب‌وکارهای آسیب‌دیده از چهارشنبه ۲۴اردیبهشت کار خود را آغاز کرد. صاحبان کسب‌وکارهای ۱۳گانه اگر با کارکنانشان خوب تا کرده باشند و آنها را اخراج نکرده باشند، می‌توانند به ازای هر نفر از کارکنانشان وام ۱۲ یا ۱۶میلیون تومانی بگیرند.…...
گازسوز کردن کدام خودروها رایگان است؟ گازسوز کردن کدام خودروها رایگان است؟
اقتصادی
قائم مقام شرکت ملی پالایش و پخش گفت: دوگانه سوز کردن تمامی خودروهای عمومی طبق مصوبه شورای عالی اقتصاد رایگان خواهد بود. به گزارش خبرآنلاین، حمید قاسمی ده چشمه قائم مقام شرکت ملی پالایش و پخش در برنامه روی خط شبکه خبر با بیان اینکه در سال گذشته اولویت ما…...
ویدیو/جزئیات تبدیل واحد پول ایران به تومان ویدیو/جزئیات تبدیل واحد پول ایران به تومان
اقتصادی
مجلس کلیات و جزئیات اصلاح قانون پولی و بانکی کشور را تصویب کرد....

نظرات کاربران

پاسخ دهید