جزییات محدودیت تردد در ورودی و خروجی شهرها

اجتماعی
جزییات محدودیت تردد در ورودی و خروجی شهرها

رئیس پلیس‌راه در خصوص محدودیت‌های تردد برای مقابله با ویروس کرونا می‌گوید در حال حاضر تمرکز بر ورودی شهرها است و این امر با دقت و حساسیت بالا توسط همکاران ما در پلیس راهور انجام و ورودی ها کنترل می‌شود.

به‌گفته سردار تیمور حسینی هموطنان عزیزی که در حال حاضر در منازل خود هستند به هیچ عنوان برنامه‌ریزی سفر نداشته باشند و در خانه بمانند ضمن اینکه با اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی، در همه خروجی‌های استان‌ها محدودیت هایی را برای تردد قائل شدیم و به هیچ عنوان به افراد اجازه خروج از استان داده نمی‌شود. بنابراین با اعمال محدودیت‌های تردد، همکاران ما افرادی که وارد شهرها می شوند را به طور دقیق کنترل می کنند و در صورتی که فرد ساکن آن شهر باشد تنها اجازه ورود دارد.

سردار حسینی از شهروندان خواست با خدمتگزاران خود در نیروی انتظامی همکاری های لازم را برای قطع زنجیره ویروس کرونا داشته باشند.

بازدید اپلیکیشن 38 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

جدیدترین آمار مبتلایان و قربانیان ویروس کرونا در ایران جدیدترین آمار مبتلایان و قربانیان ویروس کرونا در ایران
اجتماعی
سخنگوی وزارت بهداشت از افزایش شمار مبتلایان به کووید ۱۹ در کشور به ۱۳۱هزار و ۶۵۲نفر خبر داد. به‌گفته دکتر جهانپور از دیروز تا امروز دوم خرداد ۱۳۹۹ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی ۲۳۱۱ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد و مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور…...
درگیری مسلحانه پدر و پسر منجر به‌قتل شد درگیری مسلحانه پدر و پسر منجر به‌قتل شد
اجتماعی
رییس پلیس آگاهی استان کهگیلویه و بویراحمد، از وقوع دو فقره قتل در شهر یاسوج،مرکز این استان خبر داد. به گفته سرهنگ سعید بالش‌زر در پارک ساحلی نزاعی بین دو جوان بر اساس اختلافات قبلی رخ داد که در این درگیری جوانی با چاقو به قتل رسید که با پیگیری…...
عکس| محل دقیق زلزله تهران را روی نقشه ببینید عکس| محل دقیق زلزله تهران را روی نقشه ببینید
اجتماعی
ساعتی پیش زلزله ۵.۱ ریشتر استان تهران را لرزاند. محل دقیق زلزله تهران را روی نقشه ببینید...

پاسخ دهید