جزییات دستگیری عامل انتحاری در عوارضی تهران + ویدئو

اجتماعی
video
جزییات دستگیری عامل انتحاری در عوارضی تهران + ویدئو

فرمانده انتظامی تهرانی بزرگ جزئیات دستگیری عامل انتحاری در عوارضی تهران_قم را تشریح کرد.

به گفته سردار حسین رحیمی فرد مذکور ایرانی بود و خودرویی را از تهران دربست کرایه کرده بود و قصد خروج از تهران داشت. راننده خودرو مذکور که توسط این تروریست با سلاح مورد تهدید قرار گرفته بود کمک ارزشمندی به پلیس و مأموران کرد.

وی اضافه کرد: در نهایت ماموران متوجه شدند فرد مسافر حامل یک بمب انتحاری است و در چند نقطه از شهر تهران قصد خرابکاری دارد و در نهایت وی را در عوارضی تهران – قم متوقف کردند.

رحیمی ادامه داد: در ادامه ماموران راننده و عامل خرابکار را از خودرو خارج کردند و تیم چک و خنثی نیز در کمتر از ۱۱ دقیقه به محل اعزام شد. در ادامه با صحبت نیم ساعته با عامل انتخاری و اقدامات ویژه، سرگرد نیروی انتظامی در اقدامی ایثارگرانه و شهادت‌طلبانه به بهانه اینکه قصد دارد تلفن همراه را به فرد خرابکار دهد تا وی با یکی از مقامات صحبت کند، خیز برداشت و وی را کنترل کرد.

وی بیان کرد: در ادامه چک و خنثی نیز انجام و یک قبضه کلت با دو خشاب حاوی ۳۰ تیر جنگی از وی کشف شد.

رحیمی با بیان اینکه این تروریست از اتباع ایرانی است و در اختیار مقامات قضایی قرار گرفته، بیان کرد: این فرد با خود جلیقه، مواد آتش‌زا و خرج‌هایی به همراه داشت که اگر به هدف خرابکارانه خود می‌رسید، انفجار سنگینی رخ می‌داد و تخریب‌های زیادی به دنبال داشت.

فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ بیان کرد: تروریست مذکور مدتی بود که توسط معاندین جذب شده و روی وی کار شده بود و قصد داشت در یکی، دو مرکز در اطراف تهران خرابکاری ایجاد کند.

بازدید اپلیکیشن 174 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

بازی Call of Duty از دسترس ایرانی‌ها خارج شد بازی Call of Duty از دسترس ایرانی‌ها خارج شد
اجتماعی
کلیک: بر اساس گزارشات کاربران در شبکه‌های اجتماعی ظاهرا شرکت اکتیویژن کاربران ایرانی بازی کال‌آف دیوتی را تحریم کرده است. از صبح امروز گزارشات زیادی از قطع دسترسی کاربران ایرانی به بازی کال‌آف منتشر شده است. برخی دیگر از کاربران وقتی از vpn برای وصل شدن به بازی استفاده کرده‌اند…...
آب پاکی روی دست‌ سربازی گریزها آب پاکی روی دست‌ سربازی گریزها
کاربران ویژه - اجتماعی
روزنامه هفت صبح | چند روز پیش خبر تدوین طرح جدید سربازی از طرف تعدادی از نماینده‌های مجلس منتشر شد و از آنجایی که هر خبری درباره موضوع سربازی می‌تواند سر و صدا درست کند، این طرح هم به چشم آمد، آن هم در حالی که همان‌موقع خیلی‌ها تلاش کردند…...
وضعیت قرمز در تهران، کرج، اصفهان، شیراز و… وضعیت قرمز در تهران، کرج، اصفهان، شیراز و…
اجتماعی
وضعیت کرونا در تهران، کرج، اصفهان، شیراز، ایلام، شهرکرد و زنجان از امروز قرمز اعلام شد. براساس آخرین رنگ‌بندی اعلام شده، ۴۲ شهرستان شامل هفت مرکز استان از امروز در وضعیت قرمز قرار گرفتند. همچنین ۵۴ شهرستان از جمله شش مرکز استان اردبیل، بجنورد، کرمان، رشت، همدان و یزد از…...

پاسخ دهید