خبر فوری : همراهان گرامی! برای رفع مشکل دانلود نسخه PDF روزنامه، لطفا اپلیکیشن را از Play Store گوگل دانلود کنید

جزییات حمله دو دختر به‌یک روحانی با خودرو شاسی‌بلند

اجتماعی
جزییات حمله دو دختر به‌یک روحانی با خودرو شاسی‌بلند

حجت‌الاسلام کیهانی، سرپرست تبلیغات اسلامی شهرستان کبودرآهنگ، که دیشب به خاطر امر به معروف دو خانم که در حال سگ‌گردانی بودند و توسط یکی از آنها با خودروی شخصی‌ زیر گرفته شد، به تشریح جزئیات ماجرا پرداخت.

او با بیان اینکه شب گذشته در حین بازگشت به منزل دیدم یک خودروی‌ شاسی بلند در ورودی محوطه منزل ما پارک شده و به خاطر پارک نادرست سد معبر کرده است گفت: به همین خاطر از خودروی خودم پیاده شدم و اطراف را نگاه کردم شاید صاحب آن را پیدا کنم، اما خبری از ایشان نشد، حتی مدتی هم منتظر شدم تا صاحب خودرو بیاید و آن را جای دیگری منتقل کند ولی باز هم خبری نشد.

کیهانی با بیان اینکه در اطراف منزل ما یک پارک هست که به آنجا رفتم تا شاید صاحب خودرو را پیدا کنم گفت: داخل پارک دو خانم در حال سگ‌گردانی بودند، وقتی پرسیدم و مطمئن شدم خودرو متعلق به آنهاست درخواست کردم آن را به جای دیگری منتقل کنند.

وی افزود: بعد هم با بیانی آرام به آنها گفتم «چون مردم و کودکان در این پارک رفت و آمد می‌کنند بهتر است این حیوانات را داخل پارک نیاورید».

سرپرست تبلیغات اسلامی شهرستان کبودراهنگ با بیان اینکه از آنها خواستم برای جلوگیری از آلودگی محل، سگ را به جاهای دیگری که تردد مردم کمتر است انتقال دهند گفت: در این حین یکی از آن خانم‌ها شروع به فحاشی کرد و گفت که شما چه کاره‌اید؟

وی ادامه داد: در آن هنگام حرفی نزدم و تنها با پلیس ۱۱۰ تماس گرفتم، گفتم صبر کنید پلیس بیاید و بررسی کند چه کسی مقصر است، اما باز شروع به فحاشی کردند آن هم فحش‌های رکیک، بعد هم سوار ماشین شدند و با سرعت گاز آن را گرفتند و به من زدند.

کیهانی با تاکید به اینکه وقتی توسط خودرو زیر گرفته شدم، پرت شدم و سرم گیج رفت افزود: صاحب خودرو در حین فرار که با سرعت هم رانندگی می‌کرد به چند خودرو هم ضربه زد و آسیب رساند.

بازدید اپلیکیشن 276 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

روزگار متفاوت آقای روحانی روزگار متفاوت آقای روحانی
کاربران ویژه - اقتصادی
روزنامه هفت صبح، آرش پورابراهیمی | شرایط اقتصاد ایران طی یک سال اخیر به طور قابل توجهی تغییر‌کرده است.از شایعات مربوط به دیدار روسای جمهور ایران و آمریکا گرفته تا دیدارهای رییس جمهور با سران دیگر کشورها و البته استقبال غافلگیرکننده و امیدبخش برخی منتقدان اصولگرای دولت از سخنرانی رییس…...
حمله به ۲ طلبه نیشابوری با چاقو حمله به ۲ طلبه نیشابوری با چاقو
اجتماعی
۵ جوان در شب شهادت امام رضا (ع) به وسیله چاقو به دو طلبه نیشابوری حمله کردند. به گزارش فارس؛ اواخر هفته گذشته چند جوان با حمله به‌وسیله چاقو به دو طلبه حوزه علمیه در شهر نیشابور آن‌ها را مجروح و از صحنه گریختند. یکی از این طلبه‌های مصدوم شده…...
کتک خوردن شدید یک روحانی در قم از جوانی که مزاحم خانم‌ها می‌شد کتک خوردن شدید یک روحانی در قم از جوانی که مزاحم خانم‌ها می‌شد
اجتماعی
فارس نوشت: یک روحانی در حین امر به معروف و نهی از منکر در خیابان قائم منطقه صدوق قم مورد ضرب و شتم قرار گرفت. ظهر روز گذشته در یکی از خیابان‌های شهر قم، یک روحانی در حین امر به معروف و نهی از منکر مورد ضرب و شتم قرار…...

پاسخ دهید