دانلود اپلیکیشن هفت صبح

جزییات آتش‌سوزی شبانه در کارگاه تولید کیف و کفش

حوادث
جزییات آتش‌سوزی شبانه در کارگاه تولید کیف و کفش

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران جزییات اطفاء حریق شبانه ساختمانی در خیابان جمهوری تهران را اعلام کرد.

به گفته جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی، ساعت یک و ۴۶دقیقه بامداد امروز آتش سوزی در ساختمان کارگاه تولید واقع در خیابان جمهوری به سامانه ۱۲۵ آتش نشانی شهرداری تهران اطلاع داده شد و با توجه به گستردگی دامنه آتش به محل مورد نظر اعزام شدند. ظرف چهار دقیقه ماموران آتش نشانی به محل رسیدند که در مشاهدات اولیه مشخص شد این مکان محلی برای انبار کیف و کفش است، اقلامی اعم از چسب و مواد اولیه تولید کیف و کفش و همچنین مقدار قابل توجهی از تینر قابل اشتعال در آن وجود دارد.

ملکی تصریح کرد: محل آتش سوزی در طبقه چهارم این ساختمان بود که دسترسی بسیار سختی نیز به آن وجود داشت که به مساحت ۳۰۰ متر مربع در حال حریق بود.

وی با بیان محبوس بودن دو نفر از اهالی ساختمان در قسمت پشت بام ساختمان، گفت: این افراد وضعیت بسیار نا ایمنی را داشتند که امکان رسیدن شعله‌های آتش به آن‌ها بسیار بالا بود.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران ادامه داد: در ابتدای آغاز عملیات ۲ فرد محبوس شده از طریق نردبان به خارج از ساختمان هدایت شدند و در ادامه با حضور آتش نشان‌ها در کانون وقوع آتش سوزی، عملیات مهار حریق آغاز شد.

وی افزود: با انجام عملیات آتش در اختیار آتش نشان‌ها قرار گرفت و از سرایت حریق به ساختمان‌های اطراف محل حادثه و طبقات دیگر این ساختمان جلوگیری شد. ملکی بیان کرد: ساعت ۰۴:۴۵ دقیقه بامداد این حریق اطفاء کامل شد و پس از ایمن سازی، محل حادثه تحویل نیروهای انتظامی و شهرداری داده شد

بازدید اپلیکیشن 16 , بازدید سایت 1

پاسخ دهید