دانلود اپلیکیشن هفت صبح

جزئیات سرقت محموله واکسن کرونا چه بود؟

اجتماعی
جزئیات سرقت محموله واکسن کرونا چه بود؟

روز گذشته خبری منتشر شد که یک محموله واکسن مورد سرقت قرار گرفته بود حالا فرمانده انتظامی تهران بزرگ جزئیات سرقت محموله ۳۰۰ تایی واکسن کرونا در تهران را تشریح کرد.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ درباره خبر منتشر شده پیرامون سرقت از خودروی حامل واکسن گفت: این موضوع مربوط به سه هفته پیش است و آنطور که بعضاً درباره آن شایعه شده، نبوده است. مدتی قبل خانمی با کرایه یک خودرو به یکی از مراکز نگهداری واکسن در جنوب غرب تهران رفته و درخواست ۳۰۰ عدد واکسن کرده بود. متأسفانه ایشان این موضوع را به پلیس اطلاع نداده بود و خودشان شخصاً تصمیم به انتقال این واکسن‌ها با خودروی کرایه‌ای را داشت. همین موضوع نیز سبب اطلاع سارقان شده و آنان اقدام به سرقت این واکسن‌ها کرده و متواری شدند.

رحیمی با بیان اینکه هرگونه جابجایی واکسن باید به اطلاع پلیس برسد، گفت: اگر پلیس از این موضوع با خبر بود، مانند صدها مورد دیگر که در امنیت کامل انجام می‌شد، این تعداد واکسن نیز تحت نظارت پلیس به مقصد می‌رسید. البته درحال حاضر نیز سرنخ‌های خوبی در این خصوص به دست آمده و تحقیقات برای دستگیری این افراد در حال انجام است.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ درباره ادعای فروش واکسن کرونا در بازار آزاد نیز گفت: واکسن‌ها شرایط نگهداری خاصی دارند و از این رو حتی اگر یک درصد هم چنین ادعایی صحت داشته باشد، شهروندان باید بدانند که واکسن مذکور به دلیل شرایط بد نگهداری از بین رفته است. ضمن اینکه اکثر این موارد دروغ بوده و ما در مواردی که با آن برخورد داشتیم، افراد سودجو آب مقطر و ویتامین را تحت عنوان واکسن به شهروندان فروخته اند.

بازدید اپلیکیشن 30 , بازدید سایت 1

پاسخ دهید