جزئیات درگیری مسلحانه گشتی پلیس با مجرم سابقه‌دار

اجتماعی
جزئیات درگیری مسلحانه گشتی پلیس با مجرم سابقه‌دار

فرمانده انتظامی غرب استان تهران جزئیات درگیری مسلحانه یک مجرم سابقه‌دار با مأموران پلیس را که منجر به شهادت یکی از پرسنل درجه‌دار شده بود تشریح کرد.

سردار محسن خانچرلی در گفت و گو با ایسنا در این باره گفت: در ساعت ۹:۵۰ دیروز واحد گشتی کلانتری ۱۲ ملارد در حال گشت زنی در حوزه استحفاظی خود بود که به یک دستگاه سواری پرشیا مشکوک شده و دستور ایست صادر کرد اما راننده پرشیا پس از رویت مأموران اقدام به تیراندازی به سمت یک سرباز و یک درجه دار کرد و این افراد را از ناحیه پا و کمر مصدوم کرد.

خانچرلی با بیان اینکه بلافاصله مأموران به بیمارستان منتقل شده و تیمی دیگر از مأموران پلیس به تعقیب این متهم پرداختند گفت: این فرد در ملارد خودروی خود را رها کرده و به یکی از منازل این محدوده پناه برده بود اما تحقیقات مأموران برای دستگیری این فرد با شیوه های پلیسی ادامه داشت.

فرمانده انتظامی غرب استان تهران با اشاره به شناسایی هویت متهم افزود: این فرد که «سعید ر» نام داشت تحت تعقیب درآمد و در بررسی سوابقش مشخص شد که این فرد ۳۲ ساله به تازگی از زندان آزاد شده و پیش از این ۱۰ بار به اتهام جرائم مختلفی همچون حمل سلاح غیرمجاز، حمل مواد مخدر و … به زندان افتاده است.

خانچرلی با اشاره به ادامه تحقیقات مأموران برای یافتن محل اختفای این فرد گفت: سرانجام صبح امروز مأموران پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی غرب استان تهران مخفیگاه این مجرم فراری را در منزل خواهرش در خرمدشت کرج شناسایی کرده و در عملیات بررسی برای دستگیری این فرد وارد عمل شدند.

فرمانده انتظامی غرب استان تهران با بیان اینکه متهم در مخفیگاهش نیز مسلح و آماده فرار بود گفت: این مجرم به محض رویت مأموران مجددا با سلاحی که به همراه داشت اقدام به تیراندازی به سمت مأموران پلیس کرد اما تیر شلیک شده از اسلحه اش به پای خودش اصابت کرده و مجروح شد.

خانچرلی با بیان اینکه این فرد دستگیر و با توجه به مجروحیتش در یکی از بیمارستان ها تحت نظر است اظهار کرد: همزمان معشوقه این فرد نیز که در خانه مجردی متهم در یکی از محلات ملارد زندگی کرده و در فراری دادنش همکاری کرده بود توسط مأموران دستگیر شد که این فرد نیز حین دستگیری یک دستگاه کلت کمری به همراه داشت.

خانچرلی با بیان اینکه خانواده متهم دستگیر شده نیز سوابق کیفری متعددی داشتند اظهار کرد: بررسی سوابق خانواده این فرد نشان داد که پدر وی پیش از این ۹ بار، برادرش هشت بار و دامادشان شش بار دستگیر شده‌اند و جرایم مختلفی همچون سرقت، درگیری، فراری دادن متهم، حمل مواد مخدر، روابط نامشروع و … در پرونده شان ثبت شده است.

خانچرلی اضافه کرد: در جریان عملیات برای شناسایی این متهم تحت تعقیب متأسفانه یکی از مأموران ما به نام درجه دار علی اصغر احمدنژاد در بیمارستان به درجه رفیع شهادت نائل شد. سرباز مجروح شده نیز در بیمارستان است اما اوضاع مساعدی دارد.

بازدید اپلیکیشن 270 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

۲ زن معتاد، سارق کابل های برق فشار قوی! ۲ زن معتاد، سارق کابل های برق فشار قوی!
اجتماعی
فرمانده انتظامی شهرستان کرمان گفت:ماموران گشت انتظامی کلانتری ۱۵ هنگام گشت زنی هدفمند و نامحسوس در یکی از مناطق شهر کرمان، مشاهده کردند دو زن با بالا رفتن از تیرهای برق در حال بریدن وقطع سیم وکابل های فشار قوی برق از ستون‌های برق رسانی شهر هستند که بلافاصله آنان…...
عبور آزمایشی از آزادراه تهران-شمال؛ تونل کندوان را دور بزنید عبور آزمایشی از آزادراه تهران-شمال؛ تونل کندوان را دور بزنید
اجتماعی
معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه در ماه جاری منطقه یک آزادراه تهران-شمال برای عبور آزمایشی باز می‌شود، گفت: تا ۳۰ بهمن‌ماه هیچ کار باقی‌مانده در آزادراه نداریم. به گزارش خبرانلاین ، خیرالله خادمی در برنامه تلویزیونی درباره بهره‌برداری از منطقه یک آزادراه تهران - شمال ضمن تبریک…...
اسکوبار ایرانی اعدام شد اسکوبار ایرانی اعدام شد
کاربران ویژه - اجتماعی
روزنامه هفت صبح | عیسی ز یا عیسی زمین کوفته، معروف به «تمساح خلیج‌فارس» اعدام شد. مردی که یک روز ظهر در خرداد ماه سال ۹۳ به یکی از هتل‌های مجلل شیراز مراجعه می‌کند و از رزروشن هتل می‌خواهد تا سوئیت ۱۴۶ را به او تحویل بدهد اما کارمند هتل…...

پاسخ دهید