جزئیات جدید از قتل‌عام خانوادگی در کنگان

اجتماعی
جزئیات جدید از قتل‌عام خانوادگی در کنگان

تسنیم: دادستان بوشهر با اشاره به شناسایی قاتل ۵عضو یک خانواده در کنگان گفت: قاتل ۵نفر نفر از شهروندان کنگانی شناسایی و عملیات دستگیری از سوی پلیس آغاز شده است.

علی حسن‌‌پور در جمع خبرنگاران در بوشهر با اشاره به قتل ۵ عضو اعضای یک خانواده در کنگان اظهار داشت: این حادثه در یکی از محلات شهرستان کنگان رخ داد که ۵ عضو یک خانواده به قتل رسیدند.

وی با بیان اینکه ۴ تن از مقتولان زن هستند تصریح کرد: مقتولان شامل ۳ دختر ۱۴، ۱۸ و ۲۱ سال، یک مرد جوان و مادر بزرگ ۷۵ ساله آنها است که گفته می‌شود قاتل قصد ازدواج با یکی از این دختران داشته است.

دادستان بوشهر با بیان اینکه قاتل از بستگان مقتولان بوده است تصریح کرد: انگیزه قتل با بررسی صورت گرفته تا این لحظه نارضایتی شدید قاتل از نحوه رفتار و ‌عملکرد خانواده بوده است.

همچنین معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان بوشهر با اشاره به اینکه در این حادثه ۵ نفر از اعضای یک خانواده با سلاح کلاش به قتل رسیدند افزود: این حادثه در یکی از محله‌های کنگان رخ داد که عامل قتل با سلاح کلاش ۵ عضو یک خانواده را به قتل رسانده است.

متهم سابقه ارتکاب قتل در سال ۷۳ را داشته و با رضایت اولیای دم از زندان آزاد شده بود و پس از آن به جرم حمل مواد مخدر نیز ۲۰ سال سابقه زندان داشته است.

سرهنگ جهانبخش طهماسبی بیان کرد: در حادثه دیگر در شهرک نفت کنگان هم یک مرد جوان به قتل رسیده که شناسایی و دستگیری عاملان این قتل‌ها در دست بررسی است.

بازدید اپلیکیشن 76 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

پشت پرده ویدیوی جنجالی سیلی یک جوان به روحانی پشت پرده ویدیوی جنجالی سیلی یک جوان به روحانی
اجتماعی
رییس پلیس پیشگیری پایتخت با اشاره ویدیوی منتشرشده از درگیری میان یک جوان و فردی با لباس روحانیت، این کلیپ را ساختگی اعلام کرد و از بازداشت توزیع کننده و بازیگران آن خبر داد. به گزارش ایسنا، سرهنگ جلیل موقوفه‌ای با حضور در جمع خبرنگاران درباره ویدیوی منتشر شده از…...
ببینید | جنایت کثیف علیه مردم؛ برنج با طعم لاستیک! ببینید | جنایت کثیف علیه مردم؛ برنج با طعم لاستیک!
اجتماعی
ویدئویی از بسته‌بندی غیربهداشتی و بدون اصالت برنج در انبار لاستیک برای توزیع در فروشگاه‌های زنجیره‌ای را ببینید. منبع: صداوسیما...
آزمایش واکسن ایرانی روی پاکبان‌ها صحت ندارد آزمایش واکسن ایرانی روی پاکبان‌ها صحت ندارد
اجتماعی
باشگاه خبرنگاران: کیانوش جهانپور سخنگوی سازمان غذا و دارو در واکنش به خبر آزمایش واکسن ایرانی کوبایی کرونا روی پاکبان‌ها که در فضای مجازی منتشر شده است، گفت:مطالب عنوان شده تحت عنوان واکسیناسیون افراد در کمپین واکسیناسیون عمومی با واکسن مشترک کوبا و پاستور کذب محض بوده و البته زاییده…...

پاسخ دهید