جزئیات جدید از فوت زن مریوانی؛ متهم ۲ نفر را گروگان گرفته بود

اجتماعی
جزئیات جدید از فوت زن مریوانی؛ متهم ۲ نفر را گروگان گرفته بود

مدیرکل امور بانوان استانداری کردستان می‌گوید: “گوران” پس از سقوط “شلیر رسولی”، برای فرار از محل حادثه اقدام به گروگان‌ گرفتن ۲ خانم و تیراندازی به سمت مأموران پلیس کرده بود. لیلا آژیر، مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری کردستان با بیان اینکه از روز نخست این حادثه با دستور استاندار در جمع این خانواده داغدیده حاضر و پیگیر پرونده آن هستیم، اظهار کرد: آن مرد متجاوز پس از آنکه شلیر رسولی خودش را از پنجره به پایین پرت کرده بود، در حین فرار از پشت بام به منزل همسایه دیگر رفته و دو خانم دیگر را نیز به گروگان گرفته بود و خواسته از آنان نیز سوءاستفاده کند.

وی با اشاره به اینکه دادستان مریوان قول داده که این پرونده را سریع بررسی و تعیین تکلیف کند، گفت: استاندار، رئیس‌کل دادگستری استان و نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری نیز پیگیر این موضوع بوده و خواسته همه مسئولان و مردم تسریع در روند بررسی پرونده و اعدام این فرد اراذل و اوباش است.

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری کردستان با اذعان به اینکه خانواده شلیر رسولی وضعیت روحی و روانی خوبی ندارند و فرزندانشان شاهد این ماجرا بودند، تصریح کرد: این خانم بخاطر حفظ آبرو، خود را از پنجره به پایین پرتاپ کرده بود و نباید حقش ضایع شود. همسایه‌ها پس از اطلاع از این حادثه به‌خاطر ترس از گوران قادری، جرأت نکرده بودند جلو بیایند و اجازه ندهند چنین اتفاقی بیفتد چراکه او اسلحه، چاقو و اسپری فلفل داشته است.

وی با بیان اینکه این مرد متجاوز حین فرار سه تیر به سمت مأموران نیروی انتظامی شلیک کرده است، عنوان کرد: هم‌اکنون پرونده قضائی در مریوان در حال بررسی است.

منبع: تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید