جزئیات تعلیق پروانه وکالت حسام نواب‌صفوی

فرهنگی
جزئیات تعلیق پروانه وکالت حسام نواب‌صفوی

دادستان انتظامی مرکز وکلا کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضائیه از تعلیق پروانه وکالت حسام نواب صفوی خبر داد.
باشگاه خبرنگاران جوان: دادستان انتظامی مرکز وکلا کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضائیه از تعلیق پروانه وکالت حسام نواب صفوی خبر داد.

کمال رئوف دادستان انتظامی مرکز وکلا کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضائیه در گفت‌وگو با ما در پاسخ به این سوال که آیا پروانه وکالت حسام نواب صفوی تعلیق شده است اظهار کرد: بله خبر تعلیق وکالت آقای نواب صفوی صحت دارد.

وی درباره چرایی تعلیق پروانه وکالت نواب صفوی اظهار کرد: آقای نواب صفوی در دادسرای کارکنان دولت پرونده کیفری داشته و در آن پرونده محکوم شده است.

رئوف تصریح کرد: منصب وکالت بسیار حساس است و اگر کوچکترین محکومیتی برای یک وکیل در دادسرای کیفری وجود داشته باشد از لحاظ قانونی فرد باید تعلیق شود.

دادستان انتظامی مرکز وکلا کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضائیه با بیان اینکه اعمالی که آقای نواب صفوی انجام داده ارتباطی به فعالیت وکالت او نداشته است بیان کرد: طبق قانون اگر وکیلی از لحاظ کیفری مرتکب جرمی شود باید با او برخورد کرد.

وی در پاسخ به این سوال که تعلیق پروانه وکالت نواب صفوی تا چه زمانی ادامه دارد بیان کرد: ما وظیفه رسیدگی داریم و این پرونده ظرف مدت شش ماه تعیین و تکلیف خواهد شد نواب صفوی محکوم شده و شاکی خصوصی داشته است و از آنجایی که شاکی این فرد در دادسرای مرکز وکلا شکایت کرده ما موظف به رسیدگی به پرونده و تعلیق نواب صفوی هستیم.

بازدید اپلیکیشن 48 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

چند خبر کوتاه از تازه‌ترین‌های کتاب چند خبر کوتاه از تازه‌ترین‌های کتاب
کاربران ویژه - فرهنگی
روزنامه هفت صبح | کتاب پدربزرگ ۹۲ساله : کتاب شعر خودنشر پدربزرگ ۹۲ساله اسکاتلندی هفته گذشته بیش از مابقی پرفروش‌ها در آمازون بریتانیا به فروش رفت.این اتفاق بعد از درخواست نوه آقای مک‌کالک از دنبال‌کنندگانش در شبکه اجتماعی توئیتر برای بررسی کتاب پدربزرگش به وقوع پیوست.گوردن مک‌کالک مجموعه شعر خود…...
علت بیهوش شدن مهمان شبکه ورزش چه بود؟ علت بیهوش شدن مهمان شبکه ورزش چه بود؟
فرهنگی
خبرگزاری دانشجو: به گفته روابط عمومی شبکه ورزش، مهمان برنامه، معلم نمونه کشوری در سلامت کامل است. علت بیهوش شدن مهمان شبکه ورزش کرونا نبود بعد از بیهوش شدن این مهمان، برنامه به سرعت قطع شد و شبکه ورزش تصاویر آرشیوی پخش کرد. به گفته روابط عمومی شبکه ورزش، مهمان…...
دورخیز رعنا آزادی‌ور برای صعود به قله دورخیز رعنا آزادی‌ور برای صعود به قله
کاربران ویژه - فرهنگی
روزنامه هفت صبح | سال ۸۲ فیلم «مارمولک» یک بازیگر جدید معرفی کرد که ویژگی‌های کافی برای تبدیل شدن به چهره‌ای موفق را داشت: رعنا آزادی‌ور. «مارمولک» توقیف شد اما نسخه قاچاق آن در حجم گسترده در اختیار مخاطبان قرار گرفت و بازی آزادی‌ور هم در نقش فائزه به چشم…...

پاسخ دهید