جدیدترین آمار قربانیان و مبتلایان ویروس کرونا در ایران

اجتماعی
جدیدترین آمار قربانیان و مبتلایان ویروس کرونا در ایران

سخنگوی وزارت بهداشت از شناسایی ۲۳هزار و ۳۱۱ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در ۲۴ ساعت گذشته خبر می‌دهد. تعداد فوتی‌ها هم در این مدت به ۲۷۴ نفر رسیده است.

به گفته سیماسادات لاری از دیروز تا امروز ۲۳ فروردین ۱۴۰۰ دو هزار و ۸۸۴ نفر به‌‌خاطر شدت بیماری در بیمارستان بستری شده‌اند و حالا می‌توان گفتمجموع بیماران کووید۱۹ در کل کشور به دو میلیون و ۹۳ هزار و ۴۵۲ نفر رسید.

همچنین در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۲۷۴ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند تا مجموع جان باختگان این بیماری به ۶۴ هزار و ۷۶۴ نفر برسد.

سخنگوی وزارت بهداشت می‌گوید اگرچه تا کنون یک میلیون و ۷۲۰ هزار و ۸۴ نفر از بیماران، بهبود یافته و یا از بیمارستانها ترخیص شده اند اما چهار هزار و ۴۴۰ نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در بخش‌های مراقبت های ویژه بیمارستانها تحت مراقبت قرار دارند.

سیماسادات لاری می‌گوید در حال حاضر ۲۹۵ شهرستان قرمز و ۹۹ شهرستان نارنجی هستند و بر اساس مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا مسافرت «از» و «به» شهرهای با وضعیت قرمز و نارنجی ممنوع است. ۴۵ شهرستان در وضعیت زرد و فقط ۹ شهرستان در وضعیت آبی قرار دارند.

بازدید اپلیکیشن 17 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

چهار نکته که ایرانی‌ها باید درباره نوع هندی کرونا بدانند چهار نکته که ایرانی‌ها باید درباره نوع هندی کرونا بدانند
اجتماعی
دنیا نگران شیوع نوع هندی کرونا است. ویروس جهش یافته‌ای که در هندوستان باعث شکسته شدن رکورد سرایت روزانه و مرگ و میر فراوان شده و در دو قدمی خودمان در پاکستان هم مشاهده شده است. دکتر مسعود مردانی عضو کمیته علمی ستاد ملی مقابله با کرونا ویژگی‌های این نوع…...
حقوق سربازان در سال ۱۴۰۰ افزایش می‌یابد حقوق سربازان در سال ۱۴۰۰ افزایش می‌یابد
اجتماعی
ایسنا: موضوع حقوق سربازان از جمله مسائلی است که سال‌هاست بحث بسیاری در مورد آن وجود داشته و همواره یکی از کمترین حقوق‌های دریافتی به این قشر تعلق می‌گیرد، با این وجود در سال ۹۹ ستادکل نیروهای مسلح پیگیری‌های زیادی را برای این افزایش حقوق انجام داده و رقم دریافتی…...
جدیدترین سانسور بحث‌برانگیز فوتبالی در تلویزیون جدیدترین سانسور بحث‌برانگیز فوتبالی در تلویزیون
اجتماعی
شاهکار جدید شبکه ورزش در پخش ‌زنده بازی فوتبال لیگ برتر انگلیس سروصدای بسیاری از مخاطبان را درآورده است. روزنامه «شرق» در شرح ماجرا می‌نویسد: پخش تصاویر آرشیوی آن‌هم به‌صورت مکرر و البته در لحظات سرنوشت‌ساز بازی حساس تیم‌های تاتنهام و منچستریونایتد از شبکه ورزش عجیب‌تر از چیزی بود که…...

پاسخ دهید