جدیدترین آمار قربانیان و مبتلایان ویروس کرونا در ایران

اجتماعی
جدیدترین آمار قربانیان و مبتلایان ویروس کرونا در ایران

سخنگوی وزارت بهداشت از شناسایی ۱۳ هزار و ۸۹۰ مورد جدید کووید۱۹ در کشور طی ۲۴ ساعت گذشته خبر داد.

به گفته سیماسادات لاری از دیروز تا امروز ۱۶ فروردین ۱۴۰۰ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، ۱۳ هزار و ۸۹۰ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد که دو هزار و ۴۸ نفر از آنها بستری شدند. به‌این ترتیب مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به یک میلیون و ۹۴۵ هزار و ۹۶۴ نفر رسید.

همچنین در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۱۷۲ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۶۳ هزار و ۳۳۲ نفر رسید.

اگرچه تا کنون یک میلیون و ۶۵۸ هزار و ۹۷۸ نفر از بیماران، بهبود یافته و یا از بیمارستانها ترخیص شده اند اما چهار هزار و ۹۵ نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در بخش های مراقبت های ویژه بیمارستانها تحت مراقبت قرار دارند.

به‌گفته سخنگوی وزارت بهداشت در حال حاضر ۸۸ شهرستان قرمز و ۱۳۹ شهرستان نارنجی هستند و بر اساس مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا مسافرت “از” و “به” شهرهای با وضعیت قرمز و نارنجی، ممنوع است. همچنین ۱۹۸ شهرستان در وضعیت زرد و ۲۳ شهرستان در وضعیت آبی قرار دارند.

بازدید اپلیکیشن 50 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

جزییات طرح نماینده مجلس برای اختیاری شدن سربازی جزییات طرح نماینده مجلس برای اختیاری شدن سربازی
اجتماعی
طرح اصلاح سربازی اجباری مدتی است که بعد از بررسی در مرکز پژوهش‌های مجلس، مطرح شده و با اما و اگرهای بسیاری روبرو است که رکن اصلی این طرح تبدیل سربازی اجباری به سربازی اختیاری و البته با حقوق و مزایای بیشتر است. برای بررسی بیشتر این موضوع خبرگزاری مهر…...
استعداد امیرتتلو و شوخی  فیروز کریمی و  چهره حاجی فیروز : خودمونی یک . استعداد امیرتتلو و شوخی فیروز کریمی و چهره حاجی فیروز : خودمونی یک .
اجتماعی
خودمونی یک: ۱- آیا شوخی های فیروز کریمی با عنایتی و فغانی  در برنامه های نوروزی تلویزیون قابل قبول بودند؟ همه حس طنز فیروز کریمی را می شناسیم اما این نحوه طنازی با تکیه بر دماغ عنایتی و یا شعر مشهور شیر سماور خیلی پیش پا افتاده نبودند؟ اصلا نمی…...
۸ کشته و مصدوم در تصادف مرگبار پاکدشت ۸ کشته و مصدوم در تصادف مرگبار پاکدشت
اجتماعی
تابناک: برخورد یک دستگاه خودرو سواری پژو ۴۰۵ با تیربرق کنار جاده ۴ کشته و ۴ مصدوم برجای گذاشت. رئیس آتش‌نشانی پاکدشت در مصاحبه با خبرگزاری صداوسیمای تهران گفت: ساعت ۲۲و۳۰ دقیقه امشب (دوم فروردین) تصادف دو دستگاه خودرو در جاده جیتو به فیلستان به مرکز پیام ما اعلام شد.…...

پاسخ دهید