جدیدترین آمار قربانیان و مبتلایان ویروس کرونا در ایران

اجتماعی
جدیدترین آمار قربانیان و مبتلایان ویروس کرونا در ایران

سخنگوی وزارت بهداشت از شناسایی هشت هزار و ۵۱۰ بیمار جدید کووید۱۹ و ثبت ۱۰۸فوتی ناشی از این بیماری در شبانه روز گذشته خبر داد.

به گفته سیماسادات لاری از دیروز تا امروز ۱۱ اسفند ۱۳۹۹ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، هشت هزار و ۵۱۰ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد که ۸۱۲ نفر از آنها بستری شدند. به‌این ترتیب مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به یک میلیون و ۶۳۹ هزار و ۶۷۹ نفر رسید.

همچنین در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۱۰۸ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۶۰ هزار و ۱۸۱ نفر رسید.

اگرچه تا کنون یک میلیون و ۳۹۹ هزار و ۹۳۴ نفر از بیماران، بهبود یافته و یا از بیمارستانها ترخیص شده اند اما سه هزار و ۷۲۷ نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در بخش های مراقبت های ویژه بیمارستان‌ها تحت مراقبت قرار دارند.

به گفته سخنگوی وزارت بهداشت در حال حاضر ۱۱ شهرستان قرمز، ۳۲ شهرستان نارنجی، ۲۵۱ شهرستان زرد و ۱۵۴ شهرستان آبی هستند و شهرهای آبادان، اهواز، بندر ماهشهر، خرمشهر، دزفول، دشت آزادگان، رامهرمز، شادگان، شوشتر، کارون و هویزه در وضعیت قرمز قرار دارند.

بازدید اپلیکیشن 10 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

۸ کشته و مصدوم در تصادف مرگبار پاکدشت ۸ کشته و مصدوم در تصادف مرگبار پاکدشت
اجتماعی
تابناک: برخورد یک دستگاه خودرو سواری پژو ۴۰۵ با تیربرق کنار جاده ۴ کشته و ۴ مصدوم برجای گذاشت. رئیس آتش‌نشانی پاکدشت در مصاحبه با خبرگزاری صداوسیمای تهران گفت: ساعت ۲۲و۳۰ دقیقه امشب (دوم فروردین) تصادف دو دستگاه خودرو در جاده جیتو به فیلستان به مرکز پیام ما اعلام شد.…...
‌مهاجرت یا کرونا؛ متهم اصلی ‌کاهش فرزندآوری‌ ‌مهاجرت یا کرونا؛ متهم اصلی ‌کاهش فرزندآوری‌
کاربران ویژه - اجتماعی
روزنامه هفت صبح | «فرزند کمتر، زندگی بهتر»؛ این شعار تا سال‌های نه چندان دور گذشته تبلیغ می‌شد،وقتی که رشد جمعیت در ایران نزدیک به چهار درصد بود،جنگ تازه تمام شده بود و وزارت بهداشت درباره انفجار جمعیت هشدار می‌داد،کسی چه می‌دانست کمتر از ۳۰سال بعد زنگ خطر برای کاهش…...
جزییات طرح نماینده مجلس برای اختیاری شدن سربازی جزییات طرح نماینده مجلس برای اختیاری شدن سربازی
اجتماعی
طرح اصلاح سربازی اجباری مدتی است که بعد از بررسی در مرکز پژوهش‌های مجلس، مطرح شده و با اما و اگرهای بسیاری روبرو است که رکن اصلی این طرح تبدیل سربازی اجباری به سربازی اختیاری و البته با حقوق و مزایای بیشتر است. برای بررسی بیشتر این موضوع خبرگزاری مهر…...

پاسخ دهید