جدیدترین آمار قربانیان و مبتلایان ویروس کرونا در ایران

اجتماعی
جدیدترین آمار قربانیان و مبتلایان ویروس کرونا در ایران

سخنگوی وزارت بهداشت با اشاره به اینکه طی شبانه روز گذشته ۸۱ مبتلای به کرونا جان خود را از دست دادند، گفت: با این حساب مجموع جانباختگان به ۵۶ هزار و ۵۳۸ نفر رسید.

دکتر سیما سادات لاری، گفت: از دیروز تا امروز ( ۲۵ دی ۱۳۹۹) و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، ۶ هزار و ۴۷۱ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد که ۵۳۳ نفر از آنها بستری شدند. به‌این ترتیب مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به یک میلیون و ۳۱۱ هزار و ۸۱۰ نفر رسید.

لاری اظهار کرد: متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۸۱ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۵۶ هزار و ۵۳۸ نفر رسید.

وی افزود: خوشبختانه تا کنون یک میلیون و ۱۰۱ هزار و ۵۹۹ نفر از بیماران، بهبود یافته و یا از بیمارستانها ترخیص شده اند. متاسفانه ۴۴۳۷ نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در وضعیت شدید این بیماری تحت مراقبت قرار دارند.

به گفته وی، تا کنون ۸ میلیون و ۳۷۰ هزار و ۵۸۷ آزمایش تشخیص کووید۱۹ در کشور انجام شده است.

لاری تاکید کرد: در حال حاضر و بر اساس آخرین تحلیل ها، ۷ شهرستان ساری، آمل، فریدونکنار، قائمشهر و نکا در استان مازندران و بندرگز و کردکوی در استان گلستان در وضعیت قرمز قرار دارند.

وی در خاتمه افزود: همچنین ۳۰ شهرستان در وضعیت نارنجی، ۲۱۹ شهرستان در وضعیت زرد و ۱۹۲ شهرستان در وضعیت آبی قرار دارند

بازدید اپلیکیشن 12 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

مهمترین اخبار کرونایی امروز مهمترین اخبار کرونایی امروز
اجتماعی
علی شجاعی: کاهش محسوس آمار روزانه فوت شدگان کرونا به تعداد ۸۴ نفر از هموطنان که نشان دهنده وضعیت رو بهبهود بیماری در کشور است، باعث نشده تا نگرانی مقامات بهداشتی کاسته شود. یکی از مقامات اصلی بهداشتی وزیر بهداشت است که در جلسه امروز با معاونان خود اعلام کرد…...
انجمن مخالفان واکسن؛‌ از نیویورک تا شهرک‌ غرب انجمن مخالفان واکسن؛‌ از نیویورک تا شهرک‌ غرب
کاربران ویژه - اجتماعی
روزنامه هفت صبح | فکر می‌کنید فقط در دوران امیرکبیر عده‌ای با مقاومت در برابر واکسیناسیون خون به دل او می‌کردند؟ لابد از تجمع روز پنجشنبه عده‌ای در برابر وزارت بهداشت خبر ندارید؛ جمعیتشان چندان زیاد نبود، اما کارشان در شبکه‌های اجتماعی بازتاب زیادی داشت؛ تابلوهایی بالا برده بودند با…...
خبر وزیر بهداشت درباره ورود اولین محموله واکسن کرونا خبر وزیر بهداشت درباره ورود اولین محموله واکسن کرونا
اجتماعی
وزیر بهداشت می‌گوید در روزهای آینده اولین پارت‌های واکسن وارداتی کرونا را از منابع مطمئن وارد خواهیم کرد. به‌گزارش ایسنا سعید نمکی با اشاره به وضعیت ورود واکسن کرونا در کشور، گفت: ما واکسن را برای تزریق، قبل از رسیدن واکسن تولید خودمان تدارک دیدیم و منابع آن را تامین…...

پاسخ دهید