جدیدترین آمار قربانیان و مبتلایان ویروس کرونا در ایران

اجتماعی
جدیدترین آمار قربانیان و مبتلایان ویروس کرونا در ایران

سخنگوی وزارت بهداشت آخرین موارد بروز و فوتی ناشی از کووید-۱۹ در کشور طی ۲۴ ساعت گذشته را تشریح کرد.

به گفته سیماسادات لاری از دیروز تا امروز ۳۰ شهریور ۱۳۹۹ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، سه هزار و ۹۷ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد که یک هزار و ۲۷۲ نفر از آنها بستری شدند. به‌این ترتیب مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۴۲۲ هزار و ۱۴۰ نفر رسید.

همچنین در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۱۸۳ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۲۴ هزار و ۳۰۱ نفر رسید.

اگرچه تا کنون ۳۵۹ هزار و ۵۷۰ نفر از بیماران، بهبود یافته و یا از بیمارستانها ترخیص شده اند اما ۳۸۹۸ نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در وضعیت شدید این بیماری تحت مراقبت قرار دارند.

بازدید اپلیکیشن 32 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

تشدید محدودیت‌های کرونایی در کل کشور از روز دوشنبه تشدید محدودیت‌های کرونایی در کل کشور از روز دوشنبه
اجتماعی
سخنگوی دولت با تشریح مصوبات جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: به منظور پشتیبانی، ایجاد هماهنگی، پیگیری و اجرای دقیق مصوبات ستاد ملی کرونا به زودی، مسوول قرارگاه عملیاتی ستاد ملی کرونا» تعیین و اعلام می‌شود. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت، «علی ربیعی» مصوبات امروز جلسه ستاد ملی…...
ببینید | سرقت وسایل داخل ماشین به همراه پول نقد ببینید | سرقت وسایل داخل ماشین به همراه پول نقد
اجتماعی
دوربین مداربسته، تصاویر سرقت از یک دستگاه وانت مزدا را ضبط کرده است....
نکات مهم طرح جدید مجلس برای سهمیه‌بندی بنزین نکات مهم طرح جدید مجلس برای سهمیه‌بندی بنزین
اقتصادی
۳۶نماینده مجلس سرانجام از طرح خود برای سهمیه‌بندی بنزین سرانه خانوار رونمایی کردند. براساس این طرح که ۱۲مهرماه در پایگاه قوانین و مقررات کشور منتشر شد، ماهانه ۳۰لیتر بنزین به هر ایرانی به غیراز ایرانیان مقیم خارج از کشور با نرخ هر لیتر ۱۰۰۰تومان اختصاص خواهد یافت؛ پیشنهادی که اگر…...

پاسخ دهید