جدیدترین آمار قربانیان و مبتلایان ویروس کرونا در ایران

اجتماعی
جدیدترین آمار قربانیان و مبتلایان ویروس کرونا در ایران

سخنگوی وزارت بهداشت جدیدترین آمار قربانیان و مبتلایان ویروس کرونا در کشور را اعلام کرد.

به گفته سیما سادات لاری از دیروز تا امروز ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، دو هزار و ۳۴۵ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد که یک هزار و ۲۶۹ نفر از آنها بستری شدند. به‌این ترتیب مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۳۳۱ هزار و ۱۸۹ نفر رسید.

همچنین در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۱۸۴ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند تا مجموع جان باختگان این بیماری به ۱۸ هزار و ۸۰۰ نفر برسد.

اگرچه تا کنون ۲۸۸ هزار و ۶۲۰ نفر از بیماران، بهبود یافته و یا از بیمارستانها ترخیص شده‌اند؛ ضمن اینکه ۳۹۸۳ نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در وضعیت شدید این بیماری تحت مراقبت قرار دارند.

به‌گفته سخنگوی وزارت بهداشت استان‌های مازندران، تهران، قم، گلستان، خراسان شمالی، اردبیل، اصفهان، البرز، خراسان رضوی، کرمان، سمنان، آذربایجان شرقی، مرکزی، یزد و گیلان در وضعیت قرمز قرار دارند. همچنین استانهای فارس، ایلام، لرستان، هرمزگان، زنجان، قزوین، آذربایجان غربی، بوشهر، همدان، چهارمحال و بختیاری و کهگیلویه و بویر احمد هم در وضعیت هشدار قرار دارند.

بازدید اپلیکیشن 45 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

حال محیط‌بان استان تهران خوب است حال محیط‌بان استان تهران خوب است
اجتماعی
ایسنا: مدیرکل حفاظت محیط زیست استان تهران ضمن بیان اینکه حال محیط‌بان استان تهران که در حادثه صبح امروز مورد اصابت گلوله شکارچیان قرا گرفت، خوب است درباره جزئیات این حادثه توضیح داد. سعید محمودی در تشریح خبر مجروح شدن محیط‌بان استان تهران در درگیری با شکارچی غیرمجاز اظهار کرد:…...
ببینید | باز شدن در خودرو ۱۰۰میلیونی با ناخن‌گیر ببینید | باز شدن در خودرو ۱۰۰میلیونی با ناخن‌گیر
اجتماعی
سارق خودرو می‌‌گوید در پراید را به‌راحتی و تنها با استفاده از کلید کمد و ناخن‌گیر باز می‎کند....
وضعیت بارش‌ها در ایران طی پاییز ۹۹ وضعیت بارش‌ها در ایران طی پاییز ۹۹
اجتماعی
رییس مرکز ملی خشکسالی و مدیریت بحران سازمان هواشناسی می‌گوید که بارندگی‌ها در ایران طی پاییز ۹۹ کمتر و ضعیف‌تر از حد معمول خواهد بود و طی سه ماهه پاییز کم بارشی نسبی در کشور حاکم است. احد وظیفه در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به اینکه طی…...

پاسخ دهید