جدیدترین آمار قربانیان و مبتلایان به ویروس کرونا در ایران

اجتماعی
جدیدترین آمار قربانیان و مبتلایان به ویروس کرونا در ایران

سخنگوی وزارت بهداشت از شناسایی ۸۲۹۳ مورد جدید کووید-۱۹ در کشور طی ۲۴ ساعت گذشته خبر داد و گفت: متاسفانه در این بازه زمانی ۳۹۹ تن نیز جان خود را از دست دادند.

به گفته سیماسادات لاری از دیروز تا امروز ۸ آبان ۱۳۹۹ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، ۸ هزار و ۲۹۳ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد که دو هزار و ۹۲۴ نفر از آنها بستری شدند. به این ترتیب مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۵۹۶ هزار و ۹۴۱ نفر رسید.

لاری گفت: متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۳۹۹ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۳۴ هزار و ۱۱۳ نفر رسید.

گرچه تا کنون ۴۷۲ هزار و ۵۹۸ نفر از بیماران، بهبود یافته و یا از بیمارستانها ترخیص شده اند اما ۵۰۵۵ نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در وضعیت شدید این بیماری تحت مراقبت قرار دارند.

لاری ادامه داد: استانهای تهران، اصفهان، قم، آذربایجان شرقی، خراسان جنوبی، سمنان، قزوین، لرستان، اردبیل، خوزستان، کرمانشاه، کهگیلویه و بویراحمد، گیلان، بوشهر، زنجان، ایلام، خراسان رضوی، مازندران، چهارمحال و بختیاری، البرز، آذربایجان غربی، مرکزی، کرمان، خراسان شمالی، همدان، یزد و کردستان در وضعیت قرمز قرار دارند.

به گفته وی، استانهای هرمزگان، فارس، گلستان و سیستان و بلوچستان نیز در وضعیت نارنجی و زرد قرار دارند.

بازدید اپلیکیشن 25 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

آخرین نقش‌آفرینی پرویز پورحسینی روی آنتن می‌رود آخرین نقش‌آفرینی پرویز پورحسینی روی آنتن می‌رود
اجتماعی
سریال دیده‌نشده زنده‌یاد پرویز پورحسینی روی آنتن می‌رود. سریال «بیگانه‌ای با من است» از شنبه ۱۵ آذرماه پس از سریال «از سرنوشت» روی آنتن شبکه دو سیما می‌رود. تصاویری که می‌بینید مربوط به آخرین نقش‌آفرینی زنده‌یاد پرویز پورحسینی در این سریال است....
ویدئو | آثار محدودیت‌ها ۲ هفته دیگر خود را نشان می‌دهد ویدئو | آثار محدودیت‌ها ۲ هفته دیگر خود را نشان می‌دهد
اجتماعی
دکتر علیرضا زالی، رئیس ستاد مقابله با کرونای استان تهران گفت: آثار اعمال محدودیت‌های کروناییِ اخیر در هفته‌های آتی دیده خواهد شد.  دریافت ۶ MB...
ببینید | استاندار تهران با تعطیلی پایتخت موافقت کرد ببینید | استاندار تهران با تعطیلی پایتخت موافقت کرد
اجتماعی
محسن بندپی، استاندار تهران گفت: موضوع تعطیلی ۲ هفته‌ای تهران تاکنون در صحن ستاد ملی مقابله با کرونا بررسی نشده است، اما من با این موضوع موافق هستم....

پاسخ دهید