خبر فوری : نماینده روسیه: احتمالا فردا خبر مهمی درباره مذاکرات برجام اعلام شود

«مسی» همچنان پردرآمدترین فوتبالیست جهان

ورزشی
«مسی» همچنان پردرآمدترین فوتبالیست جهان

براساس گزارش نشریه اکیپ فرانسه، «لیونل مسی»، «کریستیانو رونالدو» و «نیمار» همچنان صدرنشین فهرست پردرآمدترین فوتبالیست‌های جهان هستند.

ثروتمندترین فوتبالیست های جهان

به گزارش ایسنا؛ مطابق گزارش اکیپ، مسی ۳۲ ساله با درآمد خالص ۸.۳ میلیون یورو در ماه در صدر فهرست قرار دارد و مرد پرتغالی و ۳۵ ساله یووه پس از پیوستن به تورینی‌ها در تابستان سال گذشته، با ۴.۵ میلیون یورو درآمدخالص ماهیانه در رده دم جای گرفت.

این در حالی است نیمار که هم‌اکنون بالاتر از «کیلین امباپه» پردرآمدترین بازیکن فوتبال فرانسه محسوب می‌شود، با درآمد ماهانه ۳ میلیون یورو در رده سوم پردرآمدترین بازیکنان سال جای دارد.

پشت سر مسی، رونالدو و نیمار ۲ بازیکن دیگر بارسا یعنی «آنتوان گریژمان» و «لوئیس سوآرز» قرار دارند که درآمد ماهیانه هر ۲ برابر با ۳ میلیون یورو است.

پس از آنها نیز «گرت بیل» و «ادن هازارد» با دستمزد خالص ماهیانه ۲.۵ میلیون یورو جای دارند.

در بخش پردرآمدترین سرمربی‌ها نیز «دیگو سیمئونه» سرمربی اتلتیکو مادرید با درآمد خالص ماهیانه ۳.۶ میلیون یورو همچنان صدرنشین است و این در حالی است که «پپ گواردیولا» با اختلافی فاحش و درآمد ۱.۹۴ میلیون یورو در رده دوم قرار دارد.

«یورگن کلوپ» و «خوزه مورینیو» نیز به طور مشترک با درآمد ماهیانه ۱.۴۶ میلیون یورو در رده سوم و چهارم قرار داشته و «زین الدین زیدان» نیز با ۱.۴ میلیون یورو در جایگاه پنجم نشسته است.

«آنتونیو کونته» با کمی اختلاف نسبت به زیدان با ۱.۳۸ میلیون یورو در جایگاه بعدی ایستاد.

«کیکه ستین» سرمربی تازه وارد بارسا نیز با درآمد خالص ۵۰۰ هزار یورو در ماه رده‌های پایینی فهرست را به خود اختصاص داد.

بازدید اپلیکیشن 21 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

‌‌طارمی؛ مهمترین اسلحه ‌پورتو برای مقابله با رونالدو ‌‌طارمی؛ مهمترین اسلحه ‌پورتو برای مقابله با رونالدو
کاربران ویژه - ورزشی
روزنامه هفت صبح | درخشش او دیگر اتفاقی و شوخی نیست.حالا به بزرگ‌ترین امید طرفداران پورتو تبدیل شده. تیمی که دوبار قهرمان اروپا شده حالا برای مقابله با یوونتوس به ساق پای مهدی طارمی امید بسته است. آمار پسر بوشهر درخشان است.در برابر رونالدو و دیبالا و دیگر فوق ستاره‌های…...
گزارشی از برگزاری کوویدپارتی ‌جوانان تهرانی گزارشی از برگزاری کوویدپارتی ‌جوانان تهرانی
کاربران ویژه - اجتماعی
روزنامه هفت صبح | جوانان تهرانی که کرونا گرفته‌اند و تست خون آنها نشان می‌دهد آنتی‌بادی کرونا دارند، به پارتی‌های شبانه‌ای می‌روند که همه مهمانان آن از قبل کرونا گرفته‌اند. این ادعایی است که وبسایت میدل‌ایست‌آی منتشر کرده و با چند نفر از جوانانی که در این مهمانی‌ها شرکت کرده‌اند…...
تیم‌های‌ کرویف چطور ‌بازی می‌کردند؟ تیم‌های‌ کرویف چطور ‌بازی می‌کردند؟
ورزشی
تلخیص شده از سایت هفت یک | کرویف در طول حدود ۱۰ سال مربیگری خود تنها هدایت دو تیم را بر عهده داشت: آژاکس دوست داشتنی‌اش ( ۱۹۸۸- ۱۹۸۵) و بارسلونا در بین سال‌های ۱۹۸۸ تا ۱۹۹۶- باشگاهی که او در آن تیمی بنا نهاد که به قهرمانی سریالی تبدیل…...

پاسخ دهید