تیپ ۳۲۱ ارتش به مرزهای شمال غرب اعزام شد

سیاسی
تیپ ۳۲۱ ارتش به مرزهای شمال غرب اعزام شد

بخشی از یگان‌های تیپ ۳۲۱ متحرک هجومی ارتش، مستقر در شهرستان مرند، برای تقویت دفاعی مرزهای کشورمان، عازم مناطق مرزی شمال غرب شد.

به گزارش مهر، فرمانده قرارگاه منطقه‌ای شمال‌غرب نیروی زمینی ارتش روز چهارشنبه در یک گفت و گوی خبری با اعلام این مطلب افزود: بخشی از یگان‌های استان با ساختار و سازمان جدید آماده شدند تا در نقاط مرزی مشخص شده حضور پیدا بکنند.

امیر سرتیپ دوم علی حاجیلو افزود: اگر تهدیدی برای امنیت و آسایش مردم جمهوری اسلامی ایران پیش بیاید، به شدت با آن تهدید برخورد خواهیم کرد.

وی از آمادگی رزمی بسیار بالای نیروهای ارتش جمهوری اسلامی ایران خبر داد و تاکید کرد: دشمنان ما فقط در مورد بخش کوچکی از توان رزمی نیروهای مسلح اطلاعات دارند و این را بدانند که ارتش جمهوری اسلامی ایران در آمادگی کامل حاضر به جان فشانی در راه اسلام و کشور است.

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای شمال غرب نزاجا با بیان اینکه خط قرمز ارتش، تهدید امنیت و آسایش مردم و تمامیت ارضی کشور است گفت: مردم عزیز کشورمان بدانند که ما ارتشیان فداییان ملت هستیم و دشمنانمان هم بدانند که اگر کوچک‌ترین حرکتی علیه امنیت نظام اسلامی انجام دهند دستشان را قطع خواهیم کرد.

وی با بیان اینکه ما فداییان مردم هستیم، ادامه داد: داوطلب اعزام به مناطق مرزی از بین نیروهای ارتشی آن قدر زیاد بود که ما ناگزیر شدیم تنها بخشی از آنان را انتخاب کنیم.

بازدید اپلیکیشن 54 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

نگاهی به شعرهایی که مجلس را به وجد آورد نگاهی به شعرهایی که مجلس را به وجد آورد
کاربران ویژه - سیاسی
روزنامه هفت صبح | در سال‌های گذشته مجلسی نداشته‌ایم که حداقل یک نماینده در آن ذوق شعرخوانی نداشته باشد. آنها معمولا با آرایه ادبی کنایه منظور خودشان را می‌رسانند و سعی کرده‌اند تا مقصود پشت‌پرده را انتقال دهند. این شعرخوانی از قدیم هم رایج بوده است. مثلا در مجلس نوزدهم…...
قتل فرزند سفیر پیشین ایران در ایتالیا قتل فرزند سفیر پیشین ایران در ایتالیا
سیاسی
یورو نیوز: پلیس ایتالیا روز چهارشنبه ۲۱ اکتبر گزارش داد یک فرد ایرانی به نام فیروز سعید انصاری ، که متولد آمریکاست و تابعیت ایران را دارد در دفتر خود در شهر فورملو به ضرب گلوله کشته شده است. سعید انصاری ، فرزند سفیر پیشین ایران در رم در زمان…...
ببینید | درگیری میان حامیان ترامپ و بایدن در واشنگتن ببینید | درگیری میان حامیان ترامپ و بایدن در واشنگتن
سیاسی
در ادامه اعترضات رئیس‌جمهور آمریکا به نتیجه انتخابات این کشور، هواداران بایدن وترامپ امروز شنبه در واشینگتن درگیری شدید ایجاد کردند. منبع: جام...

پاسخ دهید