تیتری که نشریه انگلیسی از کنفرانس جنجالی کی‌روش انتخاب کرد

جهان
تیتری که نشریه انگلیسی از کنفرانس جنجالی کی‌روش انتخاب کرد

در نخستین کنفرانس مطبوعاتی کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی ایران در قطر که در حاشیه نخستین تمرین تیم ملی برگزار شد، اتفاقی حاشیه‌ای رخ داد.

خبرنگار شبکه «اسکای‌اسپورتس» تلاش کرد تا درباره وضعیت فعلی اعتراضات در ایران و حقوق زنان از کی‌روش سؤال بپرسد، اما سرمربی پرتغالی به شکلی طفره رفت و پاسخی داد که جواب سؤال را نداده باشد.

اما نکته جالب این که صحبت‌های کی‌روش روی جلد نشریه تلگراف به شکلی متفاوت بازتاب داشته. این نشریه به جای پرداختن به پاسخ سرمربی پرتغالی درباره ایران، طعنه او درباره بریتانیا را روی جلد برده. کی‌روش به آن خبرنگار گرفته بود به فکر این باشد که در کشورش با مهاجران چه برخوردی صورت می‌گیرد.

مشکلات مهاجران در انگلیس باعث شده تا همواره با دولت بریتانیا درگیر باشد و این مسئله تبدیل به یک معضل شده است. از اتفاق نشریه تلگراف هم تصمیم گرفته همین بخش کوچک ضدبریتانیایی در حرف‌های کی‌روش که خودش سال‌ها در این کشور کار کرده را تیتریک کند و به سراغ مسائل ایران نرود. اگرچه در مطلبی که کار شده درباره وضعیت فعلی ایران توضیحاتی داده شده، ولی تیتریک درباره بریتانیاست.

عکس| بازتاب جالب بحث کی‌روش با خبرنگار انگلیسی در نشریه معروف/ ماجرای دردسرساز مهاجران در بریتانیا و طعنه مربی سابق منچستریونایتد

دیدگاهتان را بنویسید