تکذیب جریمه ۵۰۰هزار تومانی خودروها در ۱۳فروردین

اجتماعی
تکذیب جریمه ۵۰۰هزار تومانی خودروها در ۱۳فروردین

جانشین پلیس راهور ناجا گفت: اعمال جریمه ۵۰۰ هزار تومانی از درب منازل برای روز ۱۳ فروردین ماه جاری صحت ندارد.

سردار سید تیمور حسینی، با اعلام این خبر در خصوص آخرین وضعیت ترافیکی محور‌های مواصلاتی کشور اظهار داشت: در حال حاضر ترافیک عادی و روان در تمام محور‌های مواصلاتی کشور در حال جریان است.

جانشین پلیس راهور ناجا به تحلیل آمار‌های تردد در جاده‌ها پرداخت و تصریح کرد: طبق آمار‌ها بیش از ۸۵ تا ۹۰ درصد افرادی که از مبدا تهران به سفر رفته اند از سفر بازگشته اند.

سردار حسینی درباره شایعه اعمال جریمه ۵۰۰ هزار تومانی از درب منازل در روز ۱۲ فروردین خاطرنشان کرد: اعمال محدودیت، ممنوعیت و صدور جریمه از درب منازل در روز طبیعت صحت ندارد.

بازدید اپلیکیشن 18 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

جان باختن دختر ۷ساله مشهدی بر اثر طوفان جان باختن دختر ۷ساله مشهدی بر اثر طوفان
اجتماعی
فارس: مدیر روابط ‌عمومی اورژانس مشهد از جان باختن دختر بچه ۷ ساله بر اثر طوفان شب گذشته مشهد خبر داد. محمدعلیشاهی اظهار کرد: در پی وزش باد شدید، شب گذشته چهار نوجوان در بلوار شاهنامه مشهد براثر ریزش دیواری که برای در امان ماندن از باد به آن پناه…...
تصادف وحشتناک در زاهدان‌با ۲۵ فوتی و زخمی تصادف وحشتناک در زاهدان‌با ۲۵ فوتی و زخمی
اجتماعی
سخنگوی سازمان اورژانس کشور از کشته و زخمی شدن ۲۵ نفر در یک حادثه تصادف بین سه دستگاه خودرو در محور زاهدان به خاش خبر داد. به گزارش خبرآنلاین و به نقل از اورژانس کشور، مجتبی خالدی سخنگوی اورژانس کشور درباره جزییات این حادثه گفت: در ساعت ۱۲:۱۴ تماسی با…...
ببینید | اولین اظهارنظر همسر آزاده نامداری ببینید | اولین اظهارنظر همسر آزاده نامداری
اجتماعی
سجادعبادی، همسر آزاده نامداری در اولین اظهار نظر درباره فوت همسرش گفت : زندگی من ویران شد....

پاسخ دهید