تپسی برنامه‌نویسان را به یک چالش دعوت ‌کرد

دانش و فناوری
تپسی برنامه‌نویسان را به یک چالش دعوت ‌کرد

تپسی رقابتی تکنیکال برای طراحی و توسعه یک بازی درون‌برنامه‌ای، برگزار کرده است.

تپسی در این چالش، از برنامه‌نویسان دعوت کرده تا یک بازی درون‌برنامه‌ای طراحی کنند. رقابت تکنیکال یا Hackathon تپسی که Techthon نام گرفته است، تا ۲۸ شهریور ماه ادامه دارد.
شرکت‌کنندگان در این رقابت، لازم است تا طرح پیشنهادی خود را برای یک بازی که در قسمت جست و جوی خودروی اپلیکیشن تپسی قابل اجرا باشد، ارائه دهند.
تاکنون از لحظه درخواست سفر تا پیدا شدن خودرو برای مسافران در اپلیکیشن تپسی، هیچگونه بازی یا فعالیت سرگرم‌کننده و درگیر‌کننده با اپلیکیشن وجود نداشت. اما حالا تپسی در فراخوان خود اعلام کرده است که اعضای تیم تکنولوژی این مجموعه، به تعدادی ایده دست پیدا کرده و آن‌ها را تا مرحله اجرا پیش برده‌اند.
بازی طراحی و توسعه‌داده شده توسط شرکت‌کنندگان در چالش Techthon، در نهایت با طرح‌های پیشنهادی تیم تپسی به رقابت خواهند پرداخت و بازی برتر، در قسمت جست و جوی خودروی اپلیکیشن تپسی قرار خواهد گرفت.

لازم به ذکر است تمامی داوطلبان شرکت در رقابت Techthon تپسی می‌توانند به آدرس اینترنتی https://tapsi.ir/techthon مراجعه کرده و بازی‌های طراحی و توسعه‌داده‌شده توسط خود را ارائه دهند.

بازدید اپلیکیشن 18 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

آرایش غلیظ برای استپ‌وی،‌ ساندرو ‌و ‌‌لوگان آرایش غلیظ برای استپ‌وی،‌ ساندرو ‌و ‌‌لوگان
کاربران ویژه - دانش و فناوری
روزنامه هفت صبح| داستان حضور داچیا در ایران حالا که محصولات این شرکت به نسل سوم خود وارد شده، داستان عبرت‌آموزی است. داستانی که شاید در یک جمله بتوان آن را قضاوت کرد: «بهترین خودرو برای جانشینی پراید و پیکان با بدترین قرارداد ممکن به گل نشست.» رنو که با…...
سینمای نوآر به زبان بازی‌های ویدئویی سینمای نوآر به زبان بازی‌های ویدئویی
کاربران ویژه - دانش و فناوری
روزنامه هفت صبح، کسری کریمی‌طار |‌ سال ۲۰۰۱، چند استودیو و کمپانی بزرگ صنعت بازی با کمک هم عنوانی اکشن با نام «مکس‌ پین» را منتشر کردند؛ عنوانی که به وسیله استودیو فنلاندی رمدی ساخته شده بود و به لطف چند نمایش خیلی خوب در رویدادهای مختلف، بین نویسندگان و…...
نوآوری‌هایی که در ایفا‌۲۰۲۰ معرفی شدند نوآوری‌هایی که در ایفا‌۲۰۲۰ معرفی شدند
کاربران ویژه - دانش و فناوری
روزنامه هفت صبح، شهروز چرکچی | نمایشگاه ایفا ۲۰۲۰ با اینکه شوروحال سال‌های قبل را نداشت، اما خالی از خلاقیت و نوآوری هم نبود. اتفاقا خالی شدن نمایشگاه امسال از نام‌های بزرگ و مطرح حوزه الکترونیک، این فرصت را در اختیار کسب‌وکارهای نوپا قرار داد تا بیشتر در کانون توجه…...

پاسخ دهید