توقیف پورشه ۳ میلیارد تومانی قاچاق

اجتماعی
توقیف پورشه ۳ میلیارد تومانی قاچاق

فرمانده انتظامی شهرستان عسلویه از توقیف یک دستگاه خودروی سواری پورشه قاچاق به ارزش ۳۰ میلیارد ریال خبر داد.

به گزارش ایسنا،سرهنگ پیمان فتاحی در بیان جزئیات این خبر گفت: در پی دریافت خبری مبنی بر اینکه فردی با هویت معلوم اقدام به نگهداری یک دستگاه خودرو سواری پورشه قاچاق در منزل خود می‌نماید، مراتب در دستور کار ماموران پلیس عسلویه قرار گرفت.

وی افزود: ماموران پلیس با هماهنگی مقام قضایی به محل مورد نظر اعزام، خودرو را توقیف و با استعلام از سامانه راهور و بررسی‌های دقیق و فنی متوجه شدند پلاک این خودرو جعلی است و فاقد مجوز گمرکی بوده و به صورت قاچاق به کشور وارد شده است.

فرمانده انتظامی عسلویه بیان کرد: ارزش خودروی مکشوفه طبق نظر کارشناسان ۳۰ میلیارد ریال برآورد شده است که در این رابطه یک نفر دستگیر و پس از تشکیل پرونده در اختیار مراجع قضائی قرار گرفت.

بازدید اپلیکیشن 43 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

‌قاچاق چمدانی ارز‌ به کشور همسایه جنوبی! ‌قاچاق چمدانی ارز‌ به کشور همسایه جنوبی!
کاربران ویژه - اقتصادی
روزنامه هفت صبح | اولین جلسه رسیدگی به بزرگ‌ترین پرونده پولشویی و قاچاق ارز به ارزش ۹هزار میلیارد تومان .‌اولین جلسه رسیدگی به اتهامات یک پرونده جدید قاچاق ارز و پولشویی دیروز به صورت علنی در دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اخلالگران در نظام اقتصادی در استان خراسان رضوی به…...
گزارشی تکان دهنده از قاچاق دختران ایرانی گزارشی تکان دهنده از قاچاق دختران ایرانی
اجتماعی
روزنامه جام جم گزارشی ساخته است از قاچاقچیانی که در شبکه‌های اجتماعی دختران را برای کارهای خلاف عفت عمومی به کشورهای حاشیه خلیج فارس قاچاق می کنند....
مراحل ساخت پورشه در یک دقیقه مراحل ساخت پورشه در یک دقیقه
دانش و فناوری
خبرآنلاین این ویدیو را منتشر کرده است....

پاسخ دهید