توقف شماره‌گذاری پراید از سال آینده چقدر جدی است؟

اجتماعی
توقف شماره‌گذاری پراید از سال آینده چقدر جدی است؟

رئیس پلیس راه کشور می‌گوید حذف از جاده و توقف شماره‌گذاری پراید در سال ۹۸ در کشور نیازمند هم‌افزایی دستگاه‌های اجرایی مربوط و تدبیر مسئولان است.

سردار سرتیپ سید تیمور حسینی روز یکشنبه در حاشیه نشست راهبردی بررسی تصادف‌های استان سمنان افزود: سازمان ملی استاندارد، وزارت کشور و وزارت صنعت، معدن و تجارت برای حذف پراید از جاده‌های کشور باید جدی‌تر عمل کنند و با تدبیر همه‌جانبه می‌توان تولید این خودرو بی‌کیفیت را متوقف کرد.

وی خاطر نشان کرد: پلیس راهور برای توقف شماره‌گذاری پراید از سال آینده در کشور جدی است و با همکاری دیگر دستگاه‌های مربوط می توان برای اجرای این طرح مهم اقدام کرد.

رئیس پلیس راه کشور ادامه داد: پراید خودروی سواری ایمن برای جا به جایی مسافر در راه‌های کشور نیست و باید هرچه سریع‌تر شماره‌گذاری این خودرو متوقف شود.

حسینی اضافه کرد: در صورت شماره‌گذاری نشدن پراید از سال آینده باز هم مدت زیادی زمان لازم است تا این خودرو سواری از جاده‌های کشور خارج شود. به‌عنوان نمونه در دهه ۸۰ توقف شماره‌گذاری خودرو پیکان در کشور انجام شد اما همچنان این خودرو در جاده ها تردد می‌کند. کیفیت در تولید خودرو و استمرار آن باید مورد توجه قرار گیرد و تولید خودرو با کیفیت نقش غیرقابل انکاری در کاهش تصادف‌های جاده‌ای دارد.

بازدید اپلیکیشن 17 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

توضیح استاد شفیعی‌کدکنی درباره شایعه‌ یک سال پیش توضیح استاد شفیعی‌کدکنی درباره شایعه‌ یک سال پیش
اجتماعی
محمدرضا شفیعی کدکنی گفت: « چیزهایی را به عنوان شایعه در مملکت رایج می‌کنند. مثلاً برای خودم می‌گویم. کی من را به دانشگاه تهران راه ندادند؟ اصلاً چنین چیزی نبود.» نیمه دی ماه ۹۷ و زمان امتحانات پایان ترم دانشجویان، خبر عجیبی منتشر شد: «استاد شفیعی کدکنی را به دانشگاه…...
ماجرای مردی که برای رسیدن به دخترعمه‌اش شوهر او را کشت ماجرای مردی که برای رسیدن به دخترعمه‌اش شوهر او را کشت
اجتماعی
تسنیم نوشت: سال گذشته دختر دایی‌ام فوت کرد و من برای دلداری به پسردایی‌ام رحیم، با وی ارتباط تلفنی و حضوری برقرار کردم، رحیم در این دیدارها در جریان مشکلات خانوادگی من قرار گرفت و ... هجدهم مهر ۹۸ خانم جوانی به نام "فریبا" در تماس با اورژانس ۱۱۵ برای…...
قاتل مرد طلا فروش بالاخره محاکمه شد قاتل مرد طلا فروش بالاخره محاکمه شد
کاربران ویژه - اجتماعی
روزنامه هفت صبح | عامل جنایت در خیابان مقداد تهران که در اقدامی وحشتناک دست به قتل مرد طلا فروش و تکه تکه کردن جسد او زده بود روز گذشته بالاخره پس از کش‌و‌قوس‌های فراوان که در مرحله بازپرسی برای پرونده‌اش به وجود آمد به همراه همدستش محاکمه شد. به…...

پاسخ دهید