توقف استقلال مجیدی پشت سد پیکان

ورزشی
توقف استقلال مجیدی پشت سد پیکان

مصاف استقلال و پیکان در هفته نوزدهم رقابت‌های لیگ برتر با تساوی بدون گل به پایان رسید.

در چارچوب هفته نوزدهم رقابت‌های لیگ برتر، دو تیم استقلال و پیکان به مصاف هم رفتند که این بازی در پایان با تساوی بدون گل پایان یافت. با این نتیجه استقلال با ۳۴ امتیاز در جایگاه سوم جدول باقی ماند و پیکان با ۲۵ امتیاز در رده نهم جدول ماندنی شد.

*** شرح وقایع بازی در نیمه اول

بازی در ابتدا بیشتر در میانه میدان در جریان بود. استقلال در آغاز کار و پیکان چند موقعیت را برای خود خلق کردند اما این فرصت‌ها نتوانست نتیجه بازی را در اوایل کار تغییر دهد.

بازی تا اواسط نیمه اول، موقعیت خاصی نداشت و دو تیم سعی داشتند روی دروازه‌های یکدیگر فرصت‌هایی را به وجود بیاورند اما تلاش‌های دو تیم راه به جایی نبرد.

داریوش شجاعیان در دقیقه ۲۹ شوتی روانه دوازه حریف کرد که این ضربه با واکنش دروازه‌بان همراه شد. لحظاتی بعد شیخ دیاباته به علت درگیری با بازیکن تیم پیکان از داور کارت زرد دریافت کرد.

در دقیقه ۳۰، فرشید اسماعیلی روی ارسال هرویه میلیچ از نقطه کرنر فرصتی برای خود به وجود آورد اما ضربه سر این بازیکن از کنار دروازه به بیرون رفت.

در ادامه بازی شکل آرام‌تری به خود گرفت و دو تیم در میانه میدان یکدیگر را محک زدند اما نتوانستند فرصت ویژه‌ای برای خود خلق کنند تا بازی با تساوی بدون گل پیش برود.

شیخ دیاباته در دقیقه ۴۶ بازی در محوطه جریمه حریف فرصت خوبی برای گلزنی داشت اما ضربه این بازیکن با واکنش مدافع تیم پیکان همراه شد.

در پایان تلاش دو تیم برای زدن گل برتری در نیمه اول ثمری نداشت تا این بازی در نیمه اول با تساوی بدون گل به پایان برسد.

*** شرح وقایع بازی در نیمه دوم

بازی در نیمه دوم با فرصت خوب شیخ دیاباته آغاز شد. این بازیکن در دقیقه ۴۷ بازی، در محوطه جریمه پیکان موقعیت خوبی به دست آورد اما ضربه شوت دیاباته با واکنش دروازه‌بان حریف همراه بود.

در دقیقه ۵۸ بازی، مهدی قایدی روی یک ضربه ایستگاهی، فرشید اسماعیلی را صاحب موقعیت کرد اما ضربه این بازیکن با مهار دروازه‌بان پیکان روبرو شد.

در ادامه بازی، دو تیم در تلاش بودند تا فرصت‌های گلزنی برای خود به وجود بیاورند اما تلاش‌ها بی‌ثمر بود. استقلال سعی داشت با داشتن توپ و میدان، به حریف خود فرصتی ندهد اما شاگردان فرهاد مجیدی با فرصت‌های نصفه و نیمه خود نتوانستند کاری از پیش ببرند.

در دقیقه ۷۸ بازی، شیخ دیاباته بازهم فرصت گلزنی داشت و این بازیکن این توپ را هم نتوانست به گل تبدیل کند البته این فرصت در حالی رقم خورد که داور اعلام آفساید کرد.

با رسیدن بازی به لحظات پایانی خود، دو تیم بیشتر در میانه میدان حضور داشتند و نتوانستند کاری از پیش ببرند.

فرشید اسماعیلی در دقیقه ۹۲ بازی، روی ارسال سید احمد موسوی فرصت گلزنی داشت اما ضربه سر این بازیکن در محوطه جریمه حریف راه به جایی نبرد.

در پایان تلاش استقلال و پیکان برای به ثمر رساندن گل در این بازی سودی نداشت تا این بازی با تساوی بدون گل به پایان برسد و آبی‌پوشان فرصت کم کردن اختلاف خود را با صدر جدول از دست بدهند.

بازدید اپلیکیشن 12 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

کارشناسان درباره گل مشکوک پرسپولیس چه می‌گویند؟ کارشناسان درباره گل مشکوک پرسپولیس چه می‌گویند؟
ورزشی
گل عیسی آل کثیر که در دقیقه ۹۰+۱ به ثمر رسید، با اعتراض کادرفنی و هواداران تیم نساجی مواجه شده است. در فضای مجازی هم هواداران تیم‌های رقیب پرسپولیس اعتقاد دارند گل در موقعیت آفساید وارد دروازه نساجی شده است. ورزش سه در گفتگو با کارشناسان داوری نظر آنها را…...
داد و بیداد کریم انصاری‌فرد در رختکن بر سر سرمربی! داد و بیداد کریم انصاری‌فرد در رختکن بر سر سرمربی!
ورزشی
رسانه‌های یونانی از اعتراض شدید کریم انصاری‌فرد به سرمربی آ.ا.ک آتن خبر دادند. به گزارش خبرآنلاین، شکست سنگین آ.اک آتن یونان برابر المپیاکوس با نتیجه ۵ بر یک آن هم در خانه باعث اعتراض شدید هواداران این تیم یونانی شده است. رسانه‌های یونانی خبر دادند کریم انصاری‌فرد که از عملکرد…...
لحظه روشن شدن مشعل المپیک توکیو را تماشا کنید لحظه روشن شدن مشعل المپیک توکیو را تماشا کنید
ورزشی
مشعل المپیک ۲۰۲۰ توکیو ژاپن پس از تأخیر یک‌ساله به علت شیوع کرونا در شهر فوکوشیما روشن شد. منبع: خبرگزاری صدا و سیما...

نظرات کاربران

پاسخ دهید